м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Форум Коаліції бізнес-спільнот

07 чер 2023 14:30-19:00

Нагадуємо вам, що Торгово-промислова палата України є співзасновником Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України.

Єдиний голос бізнесу важливий в умовах тиску силовиків, блокування роботи підприємств через дії податківців, утиску економічних свобод.

7 червня 2023 року у Києві буде проведений Форум Коаліції бізнес-спільнот, присвячений формуванню спільної позиції бізнесу щодо принципів відбудови України. На Форум запрошені представники Парламенту, Уряду та Офісу Президента.

Підтверджено або очікується на участь міністрів економічного блоку Уряду: Юлії Свириденко (tbc), Михайла Федорова (підтверджено), Сергія Марченка (підтверджено), Олександра Кубракова (tbc).

Також підтверджена участь заступника голови ОП Ростислава Шурми та Голови Комітету Верховної ради з економічної політики Дмитра Наталухи.

На форумі обговоримо і визначимо подальші кроки для просування економічних свобод і розвитку бізнес-культури. Затвердимо стратегічну Візію України, яку підготувала робоча група Коаліції. Затвердимо принципи і вимоги щодо державних економічних політик.

Форум буде проведений у новому форматі з 14:30 до 19:00. Місце проведення й детальна програма, а також документи до обговорення будуть надіслані зареєстрованим учасникам.

Форма для реєстрації:

https://forms.gle/rve7kagXSPQGXWy76

Результати Форуму — єдина позиція бізнес-спільнот — будуть також представлені в Лондоні на серії бізнес-заходів та конференції з відновлення України в червні цього року.

Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України обʼєднує 95 організацій, бізнес-клубів і професійних асоціацій.

https://coalitionua.business.

Додати в Google Calendar

Теги: бізнес, ТППУ, Україна, економіка, Верховна Рада України, модернізація

Анонси

Останні новини