(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

IV Національний експортний форум

04 чер 2018 09:00-18:00

Чи є за кордоном попит на продукцію українських компаній? Які можливості сьогодні пропонує держава вітчизняному експортеру для  доступу українських товарів і послуг на закордонні ринки? Як максимально ефективно представити свій проект іноземному інвестору? Ці та інші питання буде порушено 4 червня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України, де під гаслом  «Відкриваємо країни. Об'єднуємо бізнес» відбудеться IV Національний форум із підтримки експорту.

Захід по праву став принципово новою українською платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. 

Форум має на меті допомогти вітчизняним експортерам покращити умови ведення бізнесу та залучити інвестиції в Україну. 

У заході  візьмуть участь понад 700 представників українських підприємств-експортерів, десятки іноземних імпортерів, члени уряду України та представники зарубіжних органів влади, делегації з низки зарубіжних країн, експерти у сферах зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації тощо.

Упродовж форуму бізнес намагатиметься: виробити найкращі рішення з широкого кола питань, пов'язаних із підтримкою та просуванням товарів і послуг вітчизняних підприємств-експортерів на ринки іноземних країн, насамперед ЄС, подоланням технічних бар'єрів, модернізацією та технічним переоснащенням підприємств відповідно до стандартів ЄС, видачею сертифікатів відповідності, ліцензуванням продукції; обговорити проблеми малого та середнього бізнесу при здійсненні експортно-імпортних операцій тощо.

Генеральний інформаційний партнер заходу телеканал ZIK. Iнформаційні партнери: UATV.UA, HUBs

ПРОГРАМА

Вартість  участі у форумі одного індивідуального учасника складає 1000 грн (з ПДВ).

У разі зацікавленості компанії стати партнером Форуму, просимо звертатись додатково.

За додатковою інформацією прохання звертатися до заступника директора Дирекції з питань зовнішньоекономічної діяльності Євгена Романенка за телефоном +38 (044) 461 98 17, або за e-mail [email protected], [email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин