(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

КІБЕРБЕЗПЕКА – ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС

19 Чер 2018 10:30-16:30

Торгово-промислова палата України, комітет з електронних комунікацій, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України

за підтримки

Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,  ГО «ХайТек Офіс», HAB 4.0

19 червня 2018 року о 10:30 проводять міжнародний форум «КІБЕРБЕЗПЕКА ЗАХИСТИ СВІЙ БІЗНЕС».

В Україні  кібербезпека за останні три роки набула значних зрушень. Однак і сьогодні ще багато хто і в уряді, і в бізнесі, і в суспільстві не відчуває достатньої обізнаності про кіберзагрози або не підготовлені до них.

Мета форуму – 

надати можливості для обговорення шляхів допомоги компаніям будь-якого масштабу в оцінці, розробці та зміцненні своїх програм кібербезпеки для захисту бізнесу, просвіти та обміну досвідом (технології, законодавство, рішення); виявлення кращих практик у сфері інформаційної безпеки; налагодження міжгалузевого діалогу «Суспільство – бізнес – держава»; надання дієвого поштовху в українському суспільстві  для підвищення уваги до кібернетичних загроз і шляхів їх подолання.

ПЛЕНАРНА СЕСІЯ

Україна на шляху створення Національної екосистеми кібербезпеки.

Кіберекосистема як складне співтовариство взаємодіючих пристроїв, мереж, людей і організацій, процесів і технологій. Стратегія надання допомоги жертвам кібератак як  частина національної стратегії цифрової безпеки. Єдиний простір довіри до електронних послуг як основа цифрового майбутнього України.

І ПАНЕЛЬ

КІБЕРЕКОСИСТЕМА  ЯК ОСНОВА БЕЗПЕЧНОГО БІЗНЕСУ

Стратегія кібербезпеки України  шляхи реалізації. Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України»,  Державно-приватна взаємодія у сфері кібербезпеки  наша відповідь на нові кіберзагрози. Єдиний простір довіри як основа  безпеки доступу до електронних послуг. Політико-правові аспекти регулювання в кіберпросторі.

ІІ Панель

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРАКТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ БЕЗПЕЧНОГО БІЗНЕСУ

Нові технології  нові потенційні загрози, комплексний підхід до безпеки; міграція в хмару  загрози і можливості кібербезпеки¸ Інтернет речей і розвиток гіперпов'язаності, стратегічне планування кібербезпеки,    кіберекосистема малого підприємства, формування кіберкультури  безпаперового офісу, незалежна оцінка й аналіз поточного рівня кібербезпеки, управління ризиками при збоях даних: відповідь і відновлення, план реагування на інциденти. цифрові докази, розроблення та впровадження національних стандартів і технічних регламентів надання допомоги жертвам кібератак.

ІІІ ПАНЕЛЬ

ОСВІТА І ПРОСВІТА

Підвищення цифрової грамотності громадян і культури безпекового поводження в кіберпросторі, комплексних знань, навичок і здібностей, необхідних для підтримки цілей кібербезпеки; впровадження державних і громадських проектів підвищення рівня обізнаності суспільства щодо кіберзагроз і кіберзахисту; кадровий «голод»  у середовищі фахівців із ІБ, нові професії на стику ІТ та інших дисциплін; співробітники компанії як перша лінія захисту від кібератаки.

Під час роботи форуму провідні світові й українські компанії презентуватимуть сучасні технологічні розробки для розбудови кіберекосистем для різноманітних бізнесів, найкращі світові практики їх використання малим і середнім бізнесом.

Завантажити програму

Формат проведення заходу передбачає онлайн-трансляцію за участі дипломатичних місій і представництв торгових місій ТПП України за кордоном.

Контактна особа для реєстрації  –  Людмила Папаянакіс,

тел:. +38 (063) 815 -48-06; е-mail: l.papaianakis@export.kiev.ua

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДО 18 ЧЕРВНЯ  2018 РОКУ.

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин