м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Онлайн-конференція «Перспективи захисту прав українського бізнесу на відшкодування шкоди, завданої внаслідок розв’язання і ведення агресивної війни росії проти України»

24 чер 2022 11:30-13:00

Відкривають конференцію:

 • Непран Михайло Іванович – перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України.
 • Гайченко Андрій Віталійович - заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби.

Спікери:

 • Целовальніченко Наталія Євгеніївна – співкоординаторка проекту «Юридичні сили України», правозахисниця, адвокатка, кандидатка юридичних наук, координатор Громадської спілки «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок агресії РФ».
  Тема доповіді: «Загальна характеристика способів і перспектив захисту порушених прав українського бізнесу в Україні та іноземних юрисдикціях. Статус потерпілого внаслідок ведення агресивної війни росії проти України для українського бізнесу, як один з правових інструментів для відновлення прав».
   
 • Мартюшев Сергій Миколайович – начальник відділу аналізу інформації щодо протиправного втручання у господарську та інвестиційну діяльність управління захисту інвестицій Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора.
   
 • Непран Михайло Іванович – перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України.
  Тема доповіді: «Послуги торгово-промислових палат в Україні з фіксації та оцінки збитків для бізнесу, потерпілого внаслідок російської агресії».
   
 • Паскевська Юлія Анатоліївна – співкоординаторка проекту «Юридичні сили України», кандидатка психологічних наук, професорка, юрист, право захисниця, голова Громадської організації «Асоціація фахівців психологічної допомоги», голова Громадської ради при Міністерстві юстиції України 2019-2021, експертка з дотримання прав людини, Національна лідерка з моніторингу дотримання прав людини 2017-2019 ВООЗ, національний консультант Ради Європи 2021-2022р.р..
  Тема доповіді: «Компенсація моральної шкоди для потерпілих внаслідок російської агресії. Що для цього потрібно і як обгрунтувати для різних категорій потерпілих?»
   
 • Ніколаєв Ігор Станіславович – співкоординатор проекту «Юридичні сили України», експерт з питань виконання судових рішень, кандидат юридичних наук, старший партнер Адвокатського об’єднання «Віталій Титич і партнери», юридичний радник Благодійної організації «Центр комерційного права».
  Тема доповіді: «Перспективи та особливості виконання судових рішень проти росії та пов’язаних з нею осіб в Україні та іноземних юрисдикціях».

Підведення підсумків

Непран Михайло Іванович


Питання-відповіді


Реєстрація на участь в конференції: Google Form

Доєднатись до конференции Zoom можна за посиланням:
https://us06web.zoom.us/j/87334514765?pwd=TWd3VmNyYlNuWWxhNkxtMkgzOENvdz09
Ідентифікатор конференції: 873 3451 4765
Код доступу: 804340

Вартість участі*: 600 грн (з НДС).

Додати в Google Calendar

Теги: Михайло Непран, ТППУ, Міністерство юстиції України, Офіс Генерального прокурора, департамент війни

Анонси

Останні новини

Більше новин