(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Онлайн-конференція між Україною та Малайзією: нові можливості для українського експорту

06 жов 2020 10:30-14:00

6 жовтня 2020 року о 10:30 (за київським часом) відбудетьсяперша вебконференція українських компаній з представниками MATRADE (державна установа з просування експорту та торгівлі при міністерстві зовнішньої торгівлі та промисловості Малайзії) та малайзійських компаній. Співорганізатором з української сторони виступає  Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) .

Відкриватимуть конференцію заступник Міністра закордонних справ України з питань діджиталізації та економіки Дмитро Сенік та головний виконавчий директор MATRADE - Ван Латіфф Ван Муса.

Тема вебконференції - розвиток українсько-малайзійських торговельних відносин в аграрному секторі. Робоча мова - англійська.

До участі у вебконференції запрошуються представники українських компаній, зацікавлених в експорті аграрної продукції, а також експорті ІТ-рішень для аграрної галузі. 

Обов’язковими умовами участі у вебконференції є:

  • володіння представником компанії-експортера англійською мовою та готовність провести коротку презентацію продукції компанії під час заходу (за потреби),

  • наявність відповідного програмного забезпечення та реєстрація у Microsoft Teams із активними відео та аудіо функціями.

Ця конференція відбудеться в рамках ініціативі РЕІ активізувати торговельні відносини України з країнами АСЕАН та сприяти просуванню українського бізнесу на ринках цих країн.

Як взяти участь у конференції?

  1. Заповніть анкету експортера за посиланням: https://forms.gle/h9TojbMCCN44Q6rr7 до 15 вересня 2020.

  2. Очікуйте на детальну інформацію. Технічні деталі вебконференції будуть надіслані безпосередньо зареєстрованим учасникам (платформа конференції - Microsoft Teams).

Додати в Google Calendar