м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Медовий форум «Україна медова і світ»

20 вер 2018 09:30-16:00

20 вересня Торгово-промислова палата України у партнерстві з Посольством  Франції в Україні та за підтримки Київської обласної державної адміністрації  проведе  осінній діловий форум «Україна медова і світ»

Офіційний  партнер форуму - Креді Агріколь Банк,  один із найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, ключовий фінансовий партнер аграрного бізнесу в Україні.

Юридичний партнер – Юридична фірма EVRIS, професійна сучасна компанія з корпоративними принципами побудови бізнес-процесів, яка пропонує юридичний супровід вашого бізнесу в Україні та за кордоном.

Форум стане сучасним комунікаційним майданчиком для обговорення актуальних питань виробництва та реалізації українського меду.

Запрошуємо до участі у форумі бджолярів, виробників бджільницької продукції, експортерів меду, керівників і представників громадських об’єднань,  вчених, експертів, виробників обладнання, успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.

У роботі  форуму візьмуть участь також представники Міністерства аграрної політики та продовольства України,  Державної  служби  України  з  питань  безпечності  та якості харчових продуктів,  міжнародних організацій та установ, провідні французькі експерти в галузі виробництва продукції бджільництва.

Захід передбачає проведення пленарної частини: «Україна медова – разом формуємо позитивний імідж у світі» та практичної частини,  панельної дискусії: «Бджолярі – від аматорства до ефективного бізнесу» з участю  провідних французьких експертів.

Ключеві спікериНіколя Перен,  радник з питань сільського господарства посольства Франції в Україні; Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;  Михайло Малков,  міжнародний консультант ФАО, ООН, національний координатор  проекту ЄС/ФАО; Анна Бурка,  національний консультант ФАО, ООН; Жан-Луї Лотар (Jean Louis Lautard), президент Синдикату виробників меду регіону Прованс та Південні Альпи, президент профспілки виробників меду провінції Прованс,  власник ГЗ (Мед лаванди Провансу та Label Rouge); Саверіо Савіо, керівник проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні»; Андрій Заблоцький, керівник сектору «Сільське господарство» BRDO; Микола Мороз, генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції, Мінагрополітики

Теми для обговорення:

 • Підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішніх ринках.
 • Підвищення інвестиційної привабливості галузі, а також заходи щодо збереження здоров’я бджіл.
 • Впровадження нових комерційних можливостей для галузі бджільництва в Україні, з урахуванням міжнародного досвіду.
 • Аналіз світового ринку меду та його перспективи, розвиток вітчизняного бджільництва та державна політика у цій сфері, впровадження дорожньої карти реформування галузі бджільництва в Україні, заходи щодо  збереження здоров’я бджіл, організація внутрішнього ринку меду.
 • Вдосконалення законодавства та його гармонізація відповідно до вимог ЄС.
 • Шляхи залучення інвестицій у медовий бізнес, кредитування виробників і страхування ризиків для бджолярів.
 • Розвиток європейського законодавства щодо маркування продукції.
 • Відповіднысть української продукції стандартам і вимогам країни-імпортера.
 • Рекомендації звиходу на нові ринки. Маркетингова стратегія, реклама як активне просування на ринки, просування в мереженій торгівлі.
 • Як Франція підтримує малого виробника: створення виробничих кооперативів; розвиток географічних найменувань у медовій сфері.
 • Французький та європейський досвід у розвитку внутрішнього ринку (культура споживання, контроль якості, розвиток схем дистрибуції).
 • Вихід малого виробника на самостійний експорт – що для цього потрібно?
 • Створення та наповнення Єдиного реєстру пасічників України та інші питання.

Програмою форумутакож  передбачено постійно діючу виставку-презентацію меду та продукції бджільництва, індивідуальні консультації французьких експертів длябджолярів

                   

Програма форуму

Додаткова інформація:

Будь ласка звертайтеся

Олег Юхновський, тел.: +38 (044) 583 50 69, e-mail, [email protected]

Реєстрація  учасників:

Олена Бєлова, [email protected]

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова і проводиться до 17:00 19 вересня

за тел.: (044) 584-28-24 або e-mail: [email protected].

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Бізнес-форум

Анонси

Останні новини