(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів»

20 гру 2019 10:00-19:00

РЕЄСТРАЦІЯ

(після оплати на вказану пошту надійде квиток)

20 грудня 2019 року під гаслом «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» відбудеться масштабний форум Міжнародні дні бізнесу в Україні (ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33).

Ініціатором та основним організатором Форуму є Торгово-промислова палата України. Співорганізатор з турецької сторони - турецька частина українсько-турецької Ділової ради.

Беручи до уваги, що торгово-економічний потенціал як української, так і турецької сторони зростає, запрошуємо взяти участь у форумі «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» .

Форум буде цікавий, передусім, для підприємців таких сфер діяльності, як:

- енергетика;

- інфраструктура і транспорт;

- сільське господарство і продукти харчування;

- промисловість;

- логістика.

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання за участі дипломатичного представництва Туреччини в Україні, іноземних компаній, представництв іноземних компанії в Україні, ряду міністерств, облдержадміністрацій.

Партнери заходи:

Alarko constractive group

ETERNA LAW

CBM Logistics

Avalan.studio

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ

Форум дасть можливість обговорити цікаві питання двостороннього співробітництва та перспектив подальшої співпраці, зокрема питання підписання меморандуму про ЗВТ, що дозволить з інформаційної точки зору висвітлити найбільш перспективні, а також спірні сторони цієї угоди.

Формат заходу також передбачає B2B переговори з представниками компаній як з української, так і турецької сторони. У свою чергу форум буде привабливий для потенційних турецьких інвесторів та експортерів, що цікавляться українським ринком.

Серед турецьких компаній беруть участь ALARKO Constracting Group (інфраструктура та будівництво), Renat Group (транспортно-логіслична компанія) та інші.

В рамках Форуму попередньо планується проведення засідання української частини українсько-турецької ділової ради, а також презентація Українсько-Турецької двосторонньої палати.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з  бізнесменами закордоння, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, обговорити нагальні питання двостороннього співробітництва.

Торгово-промислова палата України є найбільш фаховим національним об’єднанням підприємців, яке згідно діючому законодавству відповідає за формування належної ділової репутації українського бізнесу у світі.

Основними складниками ділової репутації України у світі безумовно є базові умови ведення бізнесу та інвестиційний клімат, репутація «профільних» органів державної влади та недержавних об’єднань і асоціацій, які працюють у напрямку сприяння розвитку міжнародного економічного співробітництва держави з пріоритетними країнами-партнерами.

Вартість участі в заході:

Члени ТПП України - 480 грн (вклю ПДВ)
Не члени ТПП України -
66о грн (вклю ПДВ)

Зважаючи на рівень та стратегічну важливість зазначеного Форуму, ТПП України буде вдячна за рішення взяти участь в Форумі, що дасть змогу представити свою компанію та продукцію ринку Туреччини, оцінити потенціал роботи на ринку в сучасних умовах, представити продукцію та послуги потенційним партнерам, а також провести ефективні переговори.

Акредитація ЗМІ - [email protected]. Прес-служба лишає за собою право відмовити у акредитації.

СПОНСОРСТВО: компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

Спонсорські пакети

Список турецької делегації

 

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08,

Анна Любима ([email protected], тел.: +38 095 546 65 09),
Валерія Забашта ([email protected], тел.: +38 050 366 49 97).

Сподіваємось на Ваше позитивне рішення й активну участь!


Запрошуємо взяти участь в Форумі Міжнародні дні бізнесу в Україні.


 QR-код заходу:

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин