(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

НОВА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ: ВИРОБНИЧІ МОЖЛИВОСТІ РЕГІОНІВ

21 Чер 2018 09:00-16:00

21 червня у Торгово-промисловій палаті України відбудеться конференція «Нова Індустріалізація: виробничі можливості регіонів», яка стане підсумковим заходом у рамках Українського індустріального тижня, проведеного з 4 по 8 червня.

Захід проводиться ТПП України за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та за підтримки Мінекономрозвитку, Офісу реформ Кабінету Міністрів України, Команди підтримки реформ Мінекономрозвитку, а також у партнерстві з організаціями, що входять до Оргкомітету Українського індустріального тижня: ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Комітет з питань промислової модернізації Торгово-промислової палати України, Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Експертний медіа-хаб «Індустрія 4.0», Асоціація підприємств промислової автоматизації, UPROMEX.

Метою конференції є поєднання зусиль центральних і місцевих органів влади, організацій, що підтримують бізнес, національних товаровиробників для індустріального розвитку регіонів, виявлення їхніх виробничих можливостей, підтримки підприємництва та залучення інвестицій у виробництво і розвиток технологій.

З 4 по 8 червня тринадцять регіонів України на своїх майданчиках публічно обговорили свої індустріальні спроможності та висловили рекомендації щодо можливостей усунення найбільш гострих перешкод для промислового розвитку. Узагальнені рекомендації будуть представлені під час заходу в контексті їхнього включення до проекту Стратегії розвитку промислового комплексу України на період до 2025 року.

Програма

Реєстрація

Участь у заході безкоштовна.

Детальна інформація: тел..0672263734, e-mail: bov-bsd@ucci.org.ua. Контактна особа - Олена Бєлова.

Акредитація ЗМІ: e-mail:press@ucci.org.ua

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини