м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Онлайн-Бізнес-форум «Україна – Чехія»

06 гру 2022 11:00-15:00

6 грудня об 11:00 відбудеться онлайн-бізнес-форум «Україна – Чехія: нові можливості для співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін» за участю українських та чеських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Чехії.

Захід спільно організують ТПП України та ТПП Чехії.

У програмі зустрічі будуть висвітлені стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, інвестиційний та експортний потенціал і, учасники зможуть напряму поспілкуватись з чеськими компаніями та зробити презентацію своєї компанії.

В рамках онлайн зустрічі також відбудуться В2В переговори між українськими та чеськими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників з обох сторін.

Згідно з попередньою інформацією, чеські компанії зацікавлені у встановленні контактів з потенційними українськими партнерами у наступних галузях: машинобудування, інфраструктури та енергетики.

Робочі мови – англійська/українська з синхронним перекладом.

Реєстрація - https://forms.gle/ghXpDGfnQ1aFtsdX8.

Контакти для довідок:
Валерія Забашта (+38 050 366 4997, [email protected])
Анна Любима (+380 95 546 6509, [email protected])
Єгорова Юлія (+38 050 942 6966, [email protected])

Додати в Google Calendar

Теги: енергетика, експорт, бізнес, ТППУ, Україна, Чехія, економіка, інфраструктура, інвестиції, машинобудування, ТПП Чехії

Анонси

Останні новини