(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Онлайн-конференція "Україна-Іспанія"

31 тра 2021 10:00-12:00

РЕЄСТРАЦІЯ

31 травня 2021 року об 10:00 відбудеться онлайн бізнес-конференція за участю українських і іспанських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП України та ТПП Малаги, ділових кіл України та Іспанії. 

Захід організовується у співпраці з Асоціації торгівлі зерновими та олійними культурами Іспанії (LaAsociacióndeComerciodeCerealesyOleaginosasdeEspaña). Посольством України в Королівстві Іспанії, Міністерством закордонних справ України, Радою Експортерів та інвесторів України, Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України. 

Запрошуємо: 

  • виробників та експортерів зернових і олійних культур;  
  • підприємства, які бажають розширити географію свого експорту до країн Латинської Америки та Африки спільно з іспанськими компаніями, які мають традиційно розвинену присутність на цих ринках;  
  • підприємства які хочуть знайти партнерів (інвесторів) для реалізації спільних проєктів в Україні з виробництва і переробки харчових продуктів. 

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-іспанського економічного співробітництва, секцію Q&A та секторальні робочі групи, в яких компанії зможуть провести В2В. 

В рамках бізнес-форуму також передбачається участь українських підприємців та експертів, які мають практичний досвід ведення бізнесу в Іспанії та надання консультативної допомоги з митних, податкових, логістичних та інших питань. 

Ви також можете виступити в якості офіційного партнера форуму, умови та можливості просимо уточнити у контактних осіб.  

Секція питань та відповідей також включає представлення учасників зустрічі, час регламентований. 

Вартість участі: 480 грн(вкл.ПДВ)

 

Контакти для довідок: 

Забашта Валерія  ([email protected], тел.: +38 050 366 49 97) 

Анна Любима ([email protected], [email protected], тел.: +38 095 546 65 09) 

Додати в Google Calendar