(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Перший медично-фармацевтичний форум Україна-Куба

10 гру 2018 09:30-14:00

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 

10 грудня 2018 року відбудеться Перший медично-фармацевтичний форумУкраїна-Куба, організований спільно з Посольством Республіки Куба в Україні.

Форум буде проходити в приміщенні ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал «Колізей», 4 поверх).

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-кубинського економічного співробітництва, розглядатимуться питання, що пов’язані з двостороннім співробітництвом у сфері охорони здоров’я, медицини та фармацевтики, а також B2B зустрічі між компаніями.

Детальна програма Форуму уточнюється та буде надіслана найближчим часом.

За інформацією кубинської сторони, в заході будуть брати участь кубинські підприємці, що працюють в сферах медицини, виробники лікарського обладнання та фармацевтичні компанії. Також варто зазначити, що на Форумі будуть присутні представники Кубинської торгово-промислової палати, які зможуть відповісти на питання щодо особливостей співробітництва з Республікою Куба.

Список представників кубинської делегації

Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:30.

У разі зацікавленості просимо підтвердити участь, зареєструвавшись на сайті ТПП України. Після реєстрації протягом 2-х робочих днів на вказану адресу буде надісланий рахунок.

За особливим проханням Посольства Республіки Куба в Україні просимо розглянути можливість Вашої участі в Форумі.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа Анна Гусак (тел.: (044) 461-98-08, моб. +380955466509, e-mail: [email protected]).

Акредитація преси - [email protected]

 

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Бізнес

Анонси

Останні новини