(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Презентація видання «Винний Гід України 2021»

10 гру 2021 12:00-17:00

Презентація видання  «Винний Гід України 2021» відбудеться у ТПП України 10 грудня о 12.00.

Торгово-промислова палата України, компанія «Reikartz Hotel Group», проєкт «Винний Гід України» представлять видання 2021 року, у якому йтиметься про 84 виноробні господарства з описами 330 зразків українських вин.

10 грудня у Києві відбудеться презентація нового проєкту «Винний Гід України 2021» від компанії  Reikartz Hotel Group та урочисте відзначення виноробів,  представлених на сторінках видання.


«Винний Гід» увібрав у себе всю виноробну культуру сучасної України. Вже три роки команда Reikartz Hotel Group сумлінно працює, щоб споживачі мали змогу ознайомитись з найкращими українським виноробнями та вином, яке вони створюють.    
Це перший некомерційний проект  націлений  на розвиток та популяризацію українського виноробства і еногастрономічного туризму.  
Як і попедедні видання, «Винний Гід України 2021» надає детальну інформацію про виноробні регіони України, інформацію про добре відомі та нові виноробні, рейтинг з балами найкращих українських вин.
У виданні 2021 року представлено 84 виноробні господарства з описами 330 зразків українських вин.
У  заході візьмуть участь винороби, сомельє, урядовці, політики, представники HoReCa, іноземних  посольств і міжнародних проектів, ЗМІ.      

 

Додаткова інформація, будь ласка звертайтеся:

Дмитро Семків, керівник проекту «Винний Гід України», [email protected],

Олег Юхновський, голова комітету підприємців АПК при ТПП України, [email protected].

Участь у заході за запрошеннями та за умови пред’явлення сертифікату про вакцинацію від COVID-19 або негативного ПЛР-тесту на коронавірус.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини