м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Rebuild Ukraine Business Conferencе у Торонто

23 лис 2022 09:00-19:00

Від імені Торгово-промислової палати України та організаторів - Канадсько-української торгової палати і партнерів Ділової ради Канади, Посольства України в Канаді, Мінекономрозвитку України, Посольства Канади в Україні, Міністерства цифрової трансформації України та CEO Club Ukraine, запрошуємо вас взяти участь в бізнес-конференції Rebuild Ukraine Business Conference.

Захід відбудеться 23 листопада 2022 року з 9:00 до 19:00. в готелі Omni King Edward, за адресою 37 King Street East у Торонто, Онтаріо.

Торгово-промислова палата України виступає партнером заходу.

Бізнес-конференція Rebuild Ukraine представить інвестиційні проекти, спрямовані на відбудову та модернізацію України в сільському господарстві, будівництві/інфраструктурі та енергетиці.

Також буде висвітлено тему інструментів, які пропонують Світовий банк, ЄБРР та EDC для підтримки канадських компаній, зацікавлених інвестувати в Україну.

Цілі конференції:

  1. Продемонструвати державні та приватні інвестиційні проекти, спрямовані на відбудову України в сільському господарстві, будівництві/інфраструктурі та енергетиці
  2. Запровадити інструменти, інструменти та послуги, які сприяють українсько-канадським діловим та інвестиційним відносинам від таких агенцій:
  • Export Development Canada
  • World Bank
  • International Finance Corporation
  • European Bank for Reconstruction and Development
  • Canada-Ukraine Chamber of Commerce
  • Trade Commissioner Service

Організатори заходу будуть сприяти в процедурі отриманні віз та перетині кордону. Витрати на логістику покриваються учасниками особисто. Організатори опрацювали отримання знижки на вартість проживання в готелі біля місця проведення заходу. Вся інформація буде надаватися зареєстрованим учасникам окремо.

 

Реєстрація триває до 25 жовтня 2022 року. Кількість місць обмежена.

Посилання для реєстрації - https://forms.gle/CpZHbRDSrQwMXC5P9

Детальніше про захід у презентації: Rebuild Ukraine Business Conference Presentation

Додати в Google Calendar

Теги: конференція, Канада, бізнес, ТППУ, Україна, відбудова України, Міністерство цифрової трансформації України, Посольство України в Канаді, Посольство Канади в Україні, CEO Club Ukraine, Канадсько-українська торгова палата, Ділова рада Канади

Анонси

Останні новини

Більше новин