(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Німецько-український форум

14 чер 2017 13:30-18:30

Торгово-промислова палата України запрошує взяти участь у німецько-українському форумі «Розвиток транспортної інфраструктури в Україні», що відбудеться 14 червня 2017 року.

Співорганізаторами заходу виступають Федеральне міністерство економіки та енергетики Німеччини, Міністерство інфраструктури України та ТПП України. Форум буде проходити в рамках візиту представників німецьких підприємств транспортної інфраструктури в Україну 12–16 червня 2017 р.

Метою даного заходу є активiзацiя українсько-німецького спiвробiтництва та налагодження коопераційних зв’язків у галузі транспортної інфраструктури. Під час роботи бiзнес-форуму українські учасники зможуть дізнатися про плани розвитку транспортної інфраструктури України, а також установити дiловi контакти з потенційними німецькими партнерами. Детальна програма форуму додається.

Захід відбудеться в Міністерстві інфраструктури України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 14.  Початок о 14:00. Участь у заході безкоштовна.

Враховуючи вищевикладене, просимо розглянути питання про Вашу особисту участь у згаданому бiзнес-форумi або делегувати представника від Вашого підприємства й у разі заінтересованостi повідомити про прийняте рішення, надіславши анкету – заявку на участь на електронні адреси: [email protected],[email protected], [email protected].

За більш детальною інформацією звертайтесь за електронною адресою [email protected] або телефонуйте за номером +38 (068) 511-16-40(Христина).

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини