(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ТПП України разом з партнерами виступила з ініціативою створення Платформи «INDUSTRY4UKRAINE» і підготувала відповідний Маніфест до новообранного Президента України

25 чер 2019 10:00-14:00

Для подолання сучасних викликів в реіндустріалізації, експоненціального розвитку цифрової економіки у світі потрібна тісна колаборація між органами державної влади, бізнесом, наукою та громадськістю.

З метою формування спільного порядку денного та плану дій ТПП України разом з  Асоціацією «Підприємств промислової автоматизації України», Радою підприємців при КМУ, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Офісом реформ при КМУ, Агенцією Європейських Інновацій, ДП «Укрпромзовнішекспертиза»  виступили з ініціативою щодо створення  Платформи «INDUSTRY4UKRAINE»  і підготували відповідний  Маніфест до новообранного Президента України, політичних сил, що будуть представлені у наступному скликанні Верховної Ради України та формуватимуть майбутній склад коаліційного уряду.

25 червня  ініціатори запрошують вітчизняні  бізнес об’єднання, наукові та громадські організації прийняти участь у Форумі  щоб консолідувати свої зусилля навколо основних засад та принципів промислового розвитку, які   викладені у Маніфесті щодо:

- Офіційного закріплення промислового розвитку як одного з найвищих політичних пріоритетів порядку денного своєї діяльності;

- Схвалення Стратегії промислового розвитку, що фокусується на створенні нових обробних потужностей в національній економіці, цифровізації та реконструкції інфраструктури;

- Запровадження посади віце-прем’єр міністра з питань промислової політики, до повноважень якого буде входити координація питань промислового, інноваційного, експортного та кластерного розвитку.

Платформа створюється за аналогією до європейської Коаліції «INDUSTRY4EUROPE», в рамках якої більше 500 бізнес об’єднань ЄС звертаються до новообраних депутатів Європейського Парламенту та майбутнього складу Європейської Комісії із схожими вимогами.

Сьогодні в умовах експоненціального розвитку цифрової економіки у світі, що визначають найсуворіші за останні десятиліття правила конкурентної боротьби, питання реіндустріалізації отримує нової якості і масштабів.

Сучасні виклики вже неможливо подолати застарілими засобами і підходами. На всіх рівнях потрібна тісна колаборація між органами державної влади, бізнесом, наукою та громадськістю з метою формування спільного порядку денного та плану дій. Європейська Коаліція є яскравим прикладом такої співпраці.

Натомість в Україні ще продовжується зворотній процес деіндустріалізації, а більшість промисловців – далекі від завдань цифровізації. У 2018 році частка обробної промисловості у ВВП склала всього 11.5%. За більшістю показників індустріального розвитку утворилось величезне відставання України навіть від країн сусідів. За умов подальшої уваги держави до сучасних викликів промислового розвитку за остаточним принципом, існують значні ризики знищення провідних промислових підприємств, а також існуючого науково-виробничого потенціалу.

Захід відбудеться о 10:00 у приміщенні Бізнес-центру СООР-Україна (м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11)

Приєднатисьдо Маніфесту

Зареєструватись на Форум 

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин