м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Украхнсько-Японський бізнес-форум

07 чер 2024 09:00-10:00

З метою налагодження двосторонньої торгівлі та активізації співпраці України з Японією, у расках візиту японської делегації в Україну, Торгово-промислова палата України спільно з Посольством Японії в України запрошують українську бізнес-спільноту взяти участь в Українсько-японському бізнес-форумі.

Форум буде цікавий передусім для представників таких сфер діяльності:

Сільське господарство та продовольство;

 • торгівля;
 • IT, e-commerce, фінтех;
 • Виробництво
 • Research and development.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/qzuNgPjF7icxBxEq5 .

Кількість місць обмежена.

Точні місце та час проведення форуму будуть повідомлені підтвердженим учасникам за 1 день до заходу – 06.06.2023 до 13:00.

Список учасників японської делегації:

 • Сусуму Катаока (Susumu Kataoka) - Президент JETRO (Японська організація зовнішньої торгівлі)
 • Представники METI (Ministry of Economy, Trade and Industry): пан Фудзіта (Fujita) та пан Хіракі (Hiraki) з EOJ (Europe-Asia Department)
 • Nippon Koei - https://www.n-koei.co.jp/consulting/english/ - Інженерне консультування, провідна японська інженерно-консалтингова компанія.
 • Rei - Сфера діяльності: їжа / сільське господарство. Стартап у сфері харчової / сільськогосподарської продукції. Бере участь в опитуванні щодо поновлення виробництва та продажу томатних продуктів, особливо до Японії.
 • Sagri - https://sagri.tokyo/ - Сфера діяльності: їжа / сільське господарство. Японський стартап, який будує платформу даних, що поєднує дані супутників, технології штучного інтелекту та технологію парцеляції.
 • SDGs (Thirdewave Group) - https://www.twave.co.jp/csr/overseas.html - Сфера діяльності: їжа / сільське господарство. Має 100% акцій сільськогосподарського виробничого підприємства в Україні, яке вирощує зернові культури, такі як пшениця та кукурудза, на великих 2500 га землі. Також проводить аналіз та дослідження насіння в лабораторії.
 • Sojitz Auto Ukraine - https://www.sojitz.com/en/corporate/ - Сфера діяльності: загальна торговельна компанія / імпортер автомобілів. Одна з найбільших японських загальних торговельних компаній (Sogo-shosha).

Розгорнутий список учасників додається за посиланням .

Бізнес-форум є унікальною можливістю зустрітися з найбільшими японськими компаніями та обговорити актуальні питання співпраці з їх представниками.

Формат заходу: офлайн.
Мова: англійська мова (переклад не передбачається)

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:

Дарʼя Данік, +380874004100, [email protected];
Карина Вольф, +380671122041, [email protected].

Додати в Google Calendar

Теги: Сільське господарство, Бізнес-форум, співробітництво, ТППУ, Японія

Анонси

Останні новини

Більше новин