м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва

15 чер 2022 13:00-15:00

Враховуючи ускладнення, викликані воєнним станом в Україні, більшість українських експортерів зіштовхнулись із проблемою пересування та рухом товарів, що практично призупинило роботу підприємців, а відтак негативно відзначилося на економіці нашої країни

З метою обговорення та покращення поточної ситуації, 15 червня о 13:00, відбудеться онлайн-конференція на тему: "Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва".

Співорганізатором заходу з Польскої сторони виступає Закордонне торговельне бюро у м. Києві Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі разом з тим захід буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Учасниками конференції виступають представники урядових структур Польщі, Міністерство інфраструктури України, АТ «Українська залізниця», Комітет підприємців сфери автотранспорту та логістики при ТПП України, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, державні і приватні логістичних компаній Польщі.

Основні теми заплановані до обговорення: залізничний транспорт; автомобільний та водний транспорт.
Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найбільш актуальні питання та зміни, які відбулися під час воєнного періоду в логістичній сфері, можливості розширення та поглиблення співпраці з приватними та державними логістичними компаніями Польщі, запитання та відповіді українських експортерів.

Реєстрація - https://forms.gle/hG3Knb8ot42CRRyFA
Контактні особи в ТПП України: Забашта Валерія (+38 050 366 4997, [email protected], Анна Любима тел.: +38 095 546 6509, email: [email protected]).

Додати в Google Calendar

Теги: Польща, комітет транспорту, експорт, бізнес, ТППУ, Україна, Міністерство інфраструктури України, Укрзалізниця

Анонси

Останні новини