(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україна-Узбекистан: Текстильний онлайн бізнес-форум

27 січ 2021 11:00-12:30

Реєстрація

Торгово-промислова палата України та Асоціація «Укрлегпром» спільно з дипломатичними установами України запрошують до участі у текстильному онлайн бізнес-форумі (B2B) між представниками Української асоціації підприємств легкої промисловості, галузевих навчальних закладів та Узбецької Асоціації «Узтекстильпром», а також керівництва ТПП та державних інституцій двох країн.

Мета форуму: налагодження прямих контактів та розвиток  українсько-узбецького співробітництва у текстильній, шкіряній, взуттєвій та інших галузях легкої промисловості.

Дата і час проведення онлайн Форуму: 27 січня 2021 року  
Початок об 11:00 за київським часом.  
Тривалість – 1,5 години. Робоча мова - російська.  
Зустріч у форматі онлайн відбудеться за допомогою системи ZOOM.

Проект програми додається.

Питання, що будуть обговорюватися під час Форуму є актуальними, Для України історично Узбекистан є одним із стратегічних партнерів з постачання бавовни, волокон, пряжі, текстильних матеріалів, тканин. Ми зацікавлені у розвитку і налагодженні нових прямих контактів з виробниками такої продукції. Також Україна виготовляє увесь спектр одягу, взуття, товарів промислово-технічного призначення, і готова запропонувати якісну продукцію для узбецького ринку. Ще одним перспективним напрямком співпраці може стати експорт освітніх послуг з підготовки галузевих кадрів.

За результатами попередніх переговорів, узбецька сторона пропонувала вивчити можливості та виробити спільні механізми поглибленої співпраці між нашими державами у сфері легкої промисловості та текстилю. Наголошено, що Узбекистан розглядає Україну як важливого партнера у диверсифікації виходу узбецької продукції на європейські ринки. Також узбецька сторона зверталась з проханням розглянути питання надання Україною їм допомоги в участі у міжнародних тендерах, які організовуються США, і до участі у яких має доступ Україна. Представники Міністерства інвестицій та зовнішньої торгівлі РУз, визначили, що перспективним напрямом може стати нарощування поставок до України узбецьких напівфабрикатів (текстиль, полотно, пряжа, заготовки для виготовлення взуття) для подальшої їх переробки в Україні.

У разі вашої зацікавленості  у ході Форуму можливо коротко представити Узбецькій стороні інформацію про свою компанію та інтерес у двосторонньому співробітництві  (2-3 хв.).

Участь у Форумі – безкоштовна.

Для реєстрації участі у В2В онлайн-зустрічі  з Узбецькою стороною просимо Вас до 26 січня надати наступні контактні дані учасника на [email protected]:   
ПІБ, підприємство, посада, е-mail (обов’язково), конт.тел. 

Контакти для довідок:  
ТПП України Анна Любима ([email protected], тел.: +38 095 546 65 09 та/або
Асоціація «Укрлегпром» Ірина Науменко [email protected]  тел.: 044 528 14 24

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини