(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-чеський бізнес-форум

08 чер 2017 10:00-16:00

Торгово-промислова палата України інформує, що 8 червня 2017 ц.р., у рамках 7-го засідання Міжурядової українсько-чеської комісії з економічного, промислового та наукового-технічного співробітництва за участю співголови Комісії міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки пана Іржі Гавлічека, в ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Grand Hall Chamber Plaza) о 10:00 відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Програма заходу передбачає пленарну частину, під час якої розглядатимуться перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії й інші актуальні питання. Заплановано двосторонні зустрічі представників українських і чеських компаній у форматі В2В.

Акцентуємо увагу, що до складу чеської делегації входитимуть представники таких сфер діяльності: банківська; ядерна енергетика; аграрна (насінництво, розсадництво, сільгосптехніка); будівельна (торговельні центри, об’єкти енергетики); нафтохімічна; логістична; авіабудівельна; продаж, монтаж і реконструкція енергогенеруючого обладнання, ТЕЦ, електро- та біогазових станцій.

Реєстрація учасників із 9.00 до 10.00. Вартість участі у заході становить 360 гривень, включаючи ПДВ.

Запрошуємо керівників підприємств, установ, організацій та/або відповідних фахівців до участі у бізнес-форумі. У разі зацікавленості не пізніше 16-ї години 07 червня 2017 р. надіслати до ТПП України анкету-заявку.

Якщо від підприємства братимуть участь кілька представників, прохання заповнювати заявку на кожну особу окремо.

Довідки за тел.: (044) 461-98-07, e-mail: [email protected] (Дирекція міжнародного співробітництва)

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини