м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-австрійський бізнес-форум/Österreichisch-Ukrainisches Wirtschaftsforum

15 гру 2022 08:00-15:00

Співорганізаторами заходу виступають Федеральна Палата Економіки Австрії, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Австрії та Торговий відділ Посольства Республіки Австрія в Україні.

Реєстрація:https://online.wko.at/events/event-register/step1.html?~cid=2&eventId=1702851444992063379
Програма заходу - https://ucci.org.ua/uploads/files/6389e69f59f1d005804821.pdf.

Метою форуму є інформування ділових кіл Австрії та України про економічну ситуацію та умови ведення бізнесу в обох країнах, питання відбудови України та підтримки під час війни, встановлення прямих ділових контактів між потенційними австрійськими та українськими партнерами, обмін інформацією щодо кон'юнктури актуальних для учасників ринків, висвітлення перспективних напрямків українсько-австрійського співробітництва, зокрема в умовах полегшеного доступу українських товарів на ринки ЄС.

Ключовими сферами українсько-австрійського співробітництва традиційно є будівництво, аграрний сектор, енергозбереження, машинобудування, переробка відходів, туризм, фармацевтика, інвестування в нерухомість та готельний бізнес, банківсько-фінансовий та страховий сектор.

У програмі бізнес-форуму передбачається участь президентів ФПЕА та ТПП України, виступи високопосадовців та експертів.

Робоча мова заходу – англійська, для індивідуальних переговорів, у разі потреби, будуть забезпечені перекладачі.

Федеральна палата економіки Австрії, як партнер з австрійської сторони, бере на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму, рекламу заходу, запрошення австрійських учасників, організацію кава-брейку, обіднього буфету та деякі інші витрати.

Фінансування власних витрат, пов'язаних з участю у бізнес-форумі (переліт, трансфери, розміщення у готелі, оформлення виїзних документів (у разі потреби), медичне страхування, організаційний внесок тощо) передбачається за рахунок самих учасників.

З приводу бронювання готелю та придбання авіаквитків просимо звертатися до партнерів ТПП України - туристичної компанії «Київський Супутник» (контактна особа – Алла Шаповалова).

У випадку винекнення питань, пов'язаних з реєстрацією, будь ласка, пишіть на пошту [email protected] to Mrs. Monika Huger

Контакти для зворотного зв'язку:
Анна Любима (+380 95 546 6509, [email protected])
Валерія Забашта (+38 050 366 4997, [email protected])

Додати в Google Calendar

Теги: Бізнес-форум, бізнес, співробітництво, ТППУ, експорт до ЄС, економіка, Федеральна Палата Економіки Австрії, Посольство України в Австрії, Торговий відділ Посольства Республіки Австрія в Україні

Анонси

Останні новини

Більше новин