(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-азербайджанський круглий стіл

30 січ 2020 11:00-14:00

РЕЄСТРАЦІЯ

 

30 січня п.р. у ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, к. 101) відбудеться українсько-азербайджанський круглий стіл за участі українських та азербайджанських компаній у рамках  12-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва.

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрями українсько-азербайджанського економічного співробітництва, а також B2B-зустрічі між компаніями.

З огляду на високий рівень бізнесового інтересу до співпраці з обох сторін,  за результатами візиту ділових кіл до Азербайджану в минулому році в рамках офіційного візиту Президента України В. Зеленського, запрошуємо до участі в круглому столі.

Попередньо, початок заходу планується на  11:00.

Очікується, що міністр інфраструктури України Владислав Криклій і міністр енергетики Азербайджанської Республіки Пярвіз Шахбазов виступлять із вітальним словом. Крім того, передбачена участь послів обох країн.

ПРОГРАМА

Список делегації

Початок заходу – об 11:00, реєстрація – з 10:30.

Участь у форумі  безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

За додатковою інформацією звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461 98 07, Ольга Сухенко, або ел. поштою:  [email protected].

Акредитація ЗМІ: [email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини