(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-еміратський бізнес-форум

16 сер 2018 14:30-18:00

Запрошуємо представників ділових українських кіл до участі в Українсько-еміратському бізнес-форумі, який відбудеться в рамках проведення третього засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Дата: 16 серпня 2018 року

Місце: Торгово-промислова палата України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4-ий поверх).

Програма заходу включає пленарну частину, в якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-еміратського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Об’єднаних Арабських Еміратах. Під час Форуму відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та ОАЕ. Попередня програма заходу додається.

Програма заходу (проект).

Список еміратської делегації відповідно до сфер діяльності.

Початок заходу – о 15:15, реєстрація – з 14:00 за іменними запрошеннями.

Організаційний внесок за одного учасника становить 1080 грн. з ПДВ, для членів ТПП України організаційний внесок становить 900 грн з ПДВ.

У разі зацікавленості, просимо зареєструватися до 14-го серпня поточного року. У разі, якщо від одного підприємства буде заявлено кілька учасників, прохання заповнювати анкету на кожного учасника окремо.

Робочі мови форуму: українська та англійська (під час пленарної частини), а також українська/англійська (під час В2В-переговорів). Надаватиметься синхронний та послідовний переклад.

РЕЄСТРАЦІЯ (натиснути для переходу)

РЕЄСТРАЦІЯ на захід  триває до 18:00 14.08.2018 р., включно.

 Умови участі в форумі:

  1. Попередня реєстрація на сайті ТПП України (представники преси також попередньо реєструються та додатково узгоджують акредитацію за контактами, наведеними нижче) та підтвердження сплати організаційного внеску. Від однієї компанії реєструється не більше 2 представників.
  2. Підтвердження реєстрації, отримане на електронну пошту (невдовзі після заповнення анкети на вказану електронну пошту надійде рахунок на сплату).
  3. Пред'явлення роздрукованого іменного запрошення в день форуму на рецепції.
  4. В будь-якому іншому випадку участь у форумі можлива тільки за умови пред'явлення банківського підтвердження безготівкової сплати організаційного внеску у розмірі 1080 грн.(з ПДВ) на р/р ТПП України (260020128332, в Укрексімбанку м. Києва, МФО 322313, код ЄДРПОУ 00016934). Призначення платежу: За українсько-еміратський форум + Ваше ПІБ або компанія.

Додаткова інформація надається Дирекцією міжнародного співробітництва ТПП України за телефоном: 044-461-98-07 (багатоканальний).

Акредитація преси: [email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини