(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-Індонезійський бізнес-форум і презентація туристичного потенціалу Індонезії

30 вер 2019 10:00-18:00

РЕЄСТРАЦІЯ

 

30 вересня 2019 року о 10:00 у приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зал «Колізей») відбудуться українсько-індонезійський бізнес-форум і презентація туристичного потенціалу Індонезії.

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-індонезійського економічного співробітництва, двосторонні B2B зустрічі між компаніями. Також українські учасники протягом всього дня зможуть ознайомитися з послугами індонезійських компаній на стендах у ТПП України.

Індонезійська делегація представлена такими сферами діяльності:

  • Туризм (туроператори, готельні комплекси та послуги з організації турів)
  • Виробництво кави та какао

Запрошуємо до співпраці авіакомпанії, турагентів і туроператорів, а також рестораторів, дистриб’юторів та виробників кондитерських виробів.

Учасникам форуму надаватимуться корисні інформаційні матеріали про особливості торговельного й інвестиційного співробітництва з Індонезією, а також передбачено частування індонезійською кавою.

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов’язкова (на вказану в анкеті електронну пошту надходитиме додаткова інформація щодо заходу).

Список учасників

PROGRAM

 За додатковою інформацією звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461 98 08, конт. особа Анна Любима (Гусак) (+38 (095) 546 65 09) або ел. поштою:  [email protected].

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, ТППУ

Анонси

Останні новини