м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-Італійський бізнес-форум

30 січ 2018 16:00-19:00

Реєстрацію закрито

30 січня 2018 року в ТПП України відбудеться Українсько-Італійський бізнес-форум в рамках рабочого візиту Міністра закордонних справ Італійської Республіки Анджеліно  Альфано. У заході передбачається участь міністрів закордонних справ України та Італії. Разом з цим, італійська сторона зацікавлена у направленні для участі у Форумі делегації у складі урядовців, керівництва профільних державних агенцій та асоціацій, а також підприємств Італії.

 

Співорганізаторами заходу виступають ТПП України та Посольство Італійської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Програма заходу включає пленарну частину, у якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-італійського економічного та інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії. За програмою під час Форуму також відбудуться В2В переговори між представниками ділових кіл України та Італії.

Основними темами пленарної частини визначено наступні сектори співпраці: мале та середнє підприємництво, енергетика, агропромисловий комплекс, інфраструктура тощо.

Початок заходу – о 16.00, початок реєстрації – з 15.00.

Запрошуємо до участі.

Список італійської делегації

ПРОГРАМА

Вартість участі у форумі - 600 грн, включаючи ПДВ (для членів ТПП вартість становить 480 грн, включаючи ПДВ).

У разі зацікавленості прохання до 29 січня 2018 р. зареєструватися, заповнивши анкету-заявку. 

За додатковою інформацією прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07, e-mail: [email protected], [email protected].

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин