(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-італійський бізнес-форум

10 чер 2021 12:00-14:00

РЕЄСТРАЦІЯ

В рамках офіційного візиту в Україну міністра закордонних справ Італії Луіджі Ді Майо, 10 червня  2021 року в приміщенні Дипломатичної академії при МЗС України (за адресою вул. Велика Житомирська, 2) відбудеться Українсько-італійський бізнес-форум за участі українських та італійських ділових кіл.

Програмою форуму передбачається пленарна частина, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-італійського ділового співробітництва, а також ділові переговори в форматі В2В.

У форумі візьмуть участь Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, Міністр закордонних справ Італії Луіджі Ді Майо, президент ТПП України Геннадій Чижиков, представники Міністерста економіки України, Офісу з підтримки та залучення інвестицій (Ukraine Invest), Офісу з просування експорту. 

Українсько–італійський бізнес-форум передусім орієнтований на компанії, що ведуть бізнес у таких сферах: 

  • відновлювальна енергетика;
  • сільське господарство;
  • машинобудування;
  • інфраструктура

Зважаючи на високий представницький рівень делегації з італійської сторони та стратегічну важливість зазначеного форуму на політичному та економічному рівні, ТПП України запрошує вас приєднатись до зустрічі в онлайн форматі або оффлайн режимі після розгляду вашої заявки організаторами заходу.

Ви також можете виступити як офіційний партнер форуму.

Контакти для довідок: 

Додати в Google Calendar