(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-марокканська ділова зустріч

19 кві 2018 13:00-15:00

У розвиток двостороннього торговельно-економічного співробітництва  України та Королівства Марокко 19 квітня 2018 року  о 13:00 у ТПП України (4-й поверх,  конференц-зала «Колізей») відбудеться ділова зустріч представників ТПП м. Агадір (Марокко) з керівництвом ТПП України. 

Марокканську делегацію очолить перший віце-президент ТПП м. Агадір пан Ель Мудене Мохамед. У рамках  зустрічі буде презентовано експортно-імпортний потенціал Королівства Марокко, а також  нову міжнародну торговельну платформу «ITP UMAF», засновану  спільним українсько-марокканським підприємством ТОВ «UKRMAR AGROFOOD» разом із Торгово-промисловою палатою України.

Учасники заходу матимуть можливість дізнатися про особливості торговельного й інвестиційного співробітництва з Королівством Марокко, а також про міжнародну платформу UMAF, яка є універсальним інструментом для виходу  українського виробника на ринки Африканського континенту.

Марокканська сторона виявила зацікавленість у збільшенні товарообігу, у тому числі за рахунок нарощування експорту з України продуктів харчування, будівельних матеріалів/послуг, а також органічних добрив. Зокрема, було акцентовано на тому, що Марокко може розглядатись Україною як торговельно-економічний хаб, через який можна експортувати продукцію до інших країн Африканського континенту.

Початок заходу – о 13:00, реєстрація – з 12:30

Вартість участі у заході – 350 грн,  для членів ТПП – 240 грн.

За додатковою інформацією звертайтеся до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України (контактні особи – Ольга Сухенко, Анна Гусак) за тел.: (044) 461-98-07 (08) або ел. поштою: [email protected][email protected].

З питань акредитації преси прохання звертатися за тел.: +38 (044) 584-28-36 або ел. поштою: [email protected]   

 

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини