м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-Португальський бізнес-форум

04 тра 2026 09:00 - 07 тра 2026 14:00

У Лісабоні в рамках Третього засідання Українсько-Португальської Спільної комісії з економічного співробітництва відбудеться Українсько-Португальський бізнес-форум.

4–7 травня 2026 року в Лісабоні, Португалія, відбудеться Українсько-Португальський бізнес-форум у рамках Третього засідання Українсько-Португальської Спільної комісії з економічного співробітництва. Проведення форуму заплановано за участі міністрів економіки.

У межах візиту буде організовано українсько-португальський бізнес-форум, який стане важливою платформою для налагодження ділових контактів між українськими та португальськими компаніями, обговорення перспектив двостороннього торговельно-економічного співробітництва, а також залучення інвестицій.

Основний партнер ділової програми — AICEP Portugal Global.

Організатори: Міністерство економіки України, Міністерство економіки Португалії, Посольство України в Республіці Португалія, Торгово-промислова палата України за підтримки провідних бізнес-асоціацій обох країн


Участь у заході відкриє нові можливості для українського бізнесу на ринку Португалії та сприятиме розвитку партнерств у таких сферах:

  • аграрний сектор та харчова промисловість
  • відновлювана енергетика та «зелений» перехід
  • IT, інновації та цифрові технології
  • інфраструктура, логістика та транспорт
  • інвестиції та фінансові послуги
  • будівництво та девелопмент
  • співпраця у відновленні інфраструктури України
  • оборонний сектор


Детальна програма та умови участі будуть оприлюднені найближчим часом.


Запрошуємо представників бізнесу, інвесторів та всіх зацікавлених долучитися до цієї важливої події.

Реєстрація: https://forms.gle/bfECdSuhtbbE51Hd6

 

Контактні особи в ТПП України:
Анна Любима — [email protected], +380 95 546 6509
Андрій Голято — [email protected], +380 67 662 9656
Валерія Забашта — [email protected]

 

Додати в Google Calendar

Теги: Агросектор, Бізнес-форум, співробітництво, оборонна промисловість, Україна, Португалія, економічний форум, логістика, економіка, інфраструктура, будівельна промисловість, інвестиції, цифровізація, інновації, відновлювальна енергетика, Відновлення України, IT-сектор, Українсько-Португальська Спільна комісія з економічного співробітництва (СМК), зелена енергетика, харчова промисловість, фінансування, транспортний сектор

Анонси

Останні новини