(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-турецький бізнес-форум

08 сер 2019 10:00-13:00

 

Запрошуємо взяти участь!

 

В рамках офіційного візиту найвищого рівня, 8 серпня 2019 року о 10:00 в м. Стамбул (Туреччина) відбудеться Українсько-турецький бізнес-форум за участі українських та турецьких підприємців.

Програмою  передбачається пленарна частина, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-турецького ділового співробітництва, а також ділові переговори в форматі В2В.

У форумі візьме участь президент ТПП України Геннадій Чижиков. Планується до підписання ряд документів про співробітництво ТПП України та партнерських організацій Туреччини у присутності найвищих посадових осіб обох країн.

Зважаючи на рівень та стратегічну важливість зазначеного Форуму, ТПП України буде вдячна за можливість приєднатись до української бізнес-делегації та взяти участь в Форумі, що дасть змогу представити свою компанію та продукцію ринку Туреччини, оцінити потенціал роботи на ринку в сучасних умовах, представити продукцію та послуги потенційним партнерам, а також провести ефективні переговори.

Участь в Форумі безкоштовна. Логістика забезпечується самостійно. Місце проведення форуму - Conrad Istanbul Bosphorus (Cihannuma Mahallesi Saray Caddesi No: 5 Besiktas, Бешикташ, 34353 Стамбул, Туреччина).

Щодо подальших деталей участі в заході будемо інформувати.

Будемо вдячні за отримання відповіді про результати опрацювання пропозицій в терміновому порядку. Контактна особа в Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України - Анна Гусак (+38 044 461-98-08, +380955466509 , [email protected]).

Додати в Google Calendar

Теги: Туреччина, Україна-Туреччина

Анонси

Останні новини