м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Українсько-турецько-японський бізнес-форум

21 вер 2023 10:00-15:00

Запрошуємо 21 вересня 2023 року на перший Українсько-турецько-японський бізнес-форум, організований Турецько-українською бізнес-асоціацією за підтримки Торгово-промислової палати України та японської компанії Yanmar.

Форум буде присвячений повоєнній відбудові України.

Дата: 21 вересня 2023 року

Місце: Стамбул, Туреччина

Туреччина та Японія заявили про намір активно співпрацювати в процесі відбудови України у таких секторах, як:

● енергетика,
● транспорт,
● охорона здоров'я,
● інфраструктура.

Турецькі та японські підрядники вже мають успішний досвід спільних проєктів як в Україні, так і в різних частинах світу, і цей форум створить ще більше можливостей для співпраці.

Турецькі компанії вже почали брати участь у ключових проєктах на тлі війни, ремонтуючи критично важливі мости навколо Києва та Ірпеня.

До війни в Україні працювало понад 700 турецьких компаній з інвестиціями понад $4,5 млрд. Туреччина є одним з провідних іноземних інвесторів в Україні, маючи потужну присутність у будівництві, текстилі, харчовій промисловості, машинобудуванні, косметиці та телекомунікаціях.

Японія планує виділити Україні понад $7 млрд., зокрема на підтримку відбудови.

Фінансова та технологічна потужність Японії, досвід, знання та навички турецьких будівельних компаній, співпраця турецьких виробників обладнання, які вже зараз забезпечують найбільші поставки техніки та енергетичного обладнання в Україну з-за кордону, та українських компаній сприятиме прискоренню відбудови України.

ТПП України запрошує всі зацікавлені сторони взяти участь у цьому важливому заході, який сприятиме відновленню та розвитку України, зміцненню співпраці між Україною, Туреччиною та Японією.

Більше інформації про форум за посиланням:

https://www.truajp-businessforum.com/index.asp

За додатковою інформацією ви можете звертатися до контактних осіб в ТПП України:

[email protected], +380955466509 (Анна Любима)

Додати в Google Calendar

Теги: енергетика, Бізнес-форум, ТППУ, Туреччина, охорона здоров'я, відбудова України, інфраструктура, Японія

Анонси

Останні новини