(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Відеоконференція з питань сприяння співробітництву в галузі експорту агропромислової продукції, продуктів харчування, та транспортно-логістичного забезпечення за участю представників ТПП України за кордоном

15 тра 2020 14:00-15:00

РЕЄСТРАЦІЯ

15травня 2020 року відбудеться  відеоконференція з питань сприяння співробітництву в галузі експорту агропромислової продукції, продуктів харчування, та транспортно-логістичного забезпечення за участю представників ТПП України за кордоном.

Під час вебінару, окрім інформації по основній темі, ви зможете дізнатися про потреби і можливості кооперації з представниками ТПП України за кордоном та українською бізнес-спільнотою в світі, матимете змогу встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці.

Налагоджена співпраця з представниками ТПП України за кордоном надасть нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту та надання практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

Метою онлайн-конференції є напрацювання зв’язків українського бізнесу з бізнесменами закордоння, представниками ТПП України в світі, налагодження співробітництва в галузі експотру агропромислової продукції, продуктів харчування, та транспортно-логістичного забезпечення.

Конференція передбачає залучення спеціалістів у процесах підтримки малого та середнього бізнесу, досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства та іноземців, які активно сприяють розбудові української економіки, використовуючи їхні практичні здобутки.

Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Будемо вдячні за отримання попередніх питань до представників ТПП України за кордоном.

Контакти для довідок: Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09)

Посилання в кімнату вебінару 
Конференція відбудеться за допомогою системи ZOOM.

Тривалість вебінару - 1 година 30 хв. Робоча мова – російська.

ПРОГРАМА

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин