(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Впровадження навчальної програми EUREM і створення мережі європейських енергоменеджерів в Україні

26 вер 2017 09:00-14:00

Торгово-промислова палата України спільно з німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine та Товариством міжнародної співпраці (GIZ) розпочинає впровадження в Україні Програми підготовки європейських енергоменеджерів EUREM.

Зокрема, 26 вересня 2017 року в ТПП України відбудеться Міжнародна конференція «Впровадження навчальної програми EUREM і створення мережі європейських енергоменеджерів в Україні» (проект Програми додається).

Наступним етапом заплановано навчальний курс «Енергоменеджер (ТПП)/EnergieManager (IHK)», який буде проводитися у період з 13 жовтня 2017 року до 18 лютого 2018 року у ТПП України (інформаційні матеріали щодо тренінгового курсу EUREM додаються).

Програма курсу

 

Довідка щодо EUREM. 

EUREM – це стандартизована тренінгова програма йефективна мережа європейських енергоменеджерів, яка здійснюється сьогодні вже у більш ніж 28 країнах світу. Понад 5000 європейських енергоменеджерів працюють у цих країнах і виступають гарантами забезпечення енергоефективності на підприємствах.

Причин для імплементації посади енергоменеджера на підприємстві існує багато. Хоча для виробничих підприємств і розроблено стандарти якості йефективності, проте все ще зберігається значний потенціал щодо економії енергії і, таким чином, для зниження витрат.

Особливо цікаво це для підприємців: внаслідокосвоєнняможливостейдля зниження витрат посилюється конкурентоздатність підприємств. Крім цього, підприємство завдяки такій економії робить значний внесок в охорону довкілля та збереження ресурсів. Для програми EUREM характерно те, що всі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Таким чином кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, вивчаючи дидактичні ноу-хау, щоб реалізовувати на практиці проекти з енергоефективності.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у зазначеному заході, який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, «Колізей Хол».

Запитання щодо курсу, а також заповнені заявки на участь надсилайте на адресу:

Торгово-промислова палата України

Ольга Марушевська, керівник Офісу зі сприяння «зеленій» модернізації економіки

Тел.: +38 (097) 309-31-40, +38 (067) 225-78-21

E-mail: [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини