(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

129-ий Кантонський ярмарок

15 кві 2021 10:00 - 24 кві 2021 18:00

З 15 по 24 квітня 2021 року в режимі онлайн пройде 129-й Китайський ярмарок імпортних і експортної продукції (Кантонський ярмарок). Ця 10-денна віртуальна експозиція буде використовувати свою провідну цифрову платформу з метою створення нових можливостей для транснаціональних компаній, підтримки безперебійного функціонування промислових і логістичних ланцюгів і зміцнення торговельних партнерства.

129-ий Кантонський ярмарок буде організована за аналогією з минулою сесією з точки зору розділів експозиції і товарних категорій: 50 розділів експозиції, що охоплюють 16 основних категорій продукції, будуть розміщені на віртуальній майданчику, а 6 головних тематичних напрямків будуть представлені в Міжнародному виставковому павільйоні. Каталог товарів за посиланням >>

Всі зони експозиції почнуть функціонувати одночасно в день відкриття і будуть охоплювати виставку продукції, координацію поставок і постачальників, транскордонну електронну торгівлю і багато іншого, оскільки Кантонський ярмарок, як і раніше, пропонує високоякісні хмарні сервіси, включаючи відображення інформації, взаємодію в режимі реального часу, призначення переговорів і рекламу в прямому ефірі.

Для закріплення і розширення досягнень держави в боротьбі з бідністю на 129-му Кантонському ярмарку буде організована спеціальна зона відродження села з метою допомогти регіонам, тільки що викорінити злидні, отримати доступ до міжнародного ринку.

«Маючи досвід проведення двох віртуальних експозицій, 129-ий Кантонський ярмарок продовжить оптимізувати функціонал своєї платформи з метою підвищення зручності та якості обслуговування, а також сприяти успішній торгівлі між експонентами і покупцями. Щоб допомогти компаніям скоротити свої операційні витрати, організатори ярмарку продовжать практику відмови від справляння виставкових зборів і будь-яких комісій на транскордонних платформах електронної торгівлі, що одночасно беруть участь в даному заході. Ми сподіваємося, що всі бажаючі можуть приєднатися до нас у віртуальному режимі для пошуку нових можливостей і шляхів взаємного розвитку », - повідомило Міністерство торгівлі Китаю.

Всі учасники експозиції - близько 25 тисяч - можуть завантажувати інформацію про свою компанію і продукції в формі фотографій, відеороликів, 3D-зображень, презентацій в середовищі віртуальної реальності та ін. Після попередньої реєстрації компанії також можуть оптимізувати ресурси потокового мовлення для підтримки своїх маркетингових і комунікаційних стратегій.

Кантонський ярмарок забезпечить конфіденційність торгівлі в корпоративному (B2B) сегменті і дозволить як покупцям, так і продавцям взаємодіяти між собою і виконувати замовлення через інші ресурси на свій вибір. Платформа Кантонського ярмарку також надає канали для відеоконференц-зв'язку і взаємодії через соціальні мережі з метою полегшення комунікацій.

У минулому році 128-ий ярмарок відвідали покупці з 226 країн і регіонів, що є рекордним показником і представляє собою по-справжньому диверсифіковану інтернаціональну клієнтуру.

 

Стати відвідувачем виставки

Крок №1: Реєстрація компанії за посиланням >>

Крок №2: Після реєстрації компанії приєднатись до ВІП групи Ukrainian Chamber of Commerce and Industry. Kод запрошення: ECKA2560

Інструкція підключення за посиланням >>

 

Центр міжнародної ділової співпраці ТПП України, як офіційний партнер Організаторів ярмарку, готовий надати необхідну підтримку з пошуку необхідних товарів та організації зустрічей з виробниками цієї продукції. З питань зустрічей просимо звертатись за телефоном +380 67 662-96-56 або [email protected]

Запрошуємо Вас до участі в 129-му Кантонському ярмарку та скористатись можливістю знайти нові товари та партнери для свого бізнесу!

Додати в Google Calendar