м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

China Homelife Show 2018 Варшава

06 чер 2018 09:00 - 08 чер 2018 19:00

6 - 8 червня 2018 року в Варшаві відбудеться виставка китайських товарів у Польщі – China Homelife Show 2018.

Мета виставки – презентація товарів і послуг китайських виробників, організація ділових переговорів між виробниками та потенційними імпортерами з країн Європи. Цього року очікується понад 1 000 компаній-виробників з Китаю, які представлять будівельні матеріали, побутову та промислову електроніку, меблі, текстиль та одяг, продукти харчування, посуд, подарунки та інше. Більш детально з переліком товарів та компаній-учасників виставки Ви можете ознайомитись на сайті http://en.chinahomelife.com.pl/.

Торгово-промислова палата України формує делегацію вітчизняних компаній та підприємців. Візит планується з 5 червня по 9 червня, в рамках якого передбачається робота на виставці та проведення ділових зустрічей з потенційними партнерами з Китаю, екскурсійна програма

Відповідно до вимог Організаторів учасник візиту забезпечується наступними послугами: автобусний трансфер Київ-Варшава-Київ, проживання в готелі 1 ніч (друга ніч оплачується учасником додатково), разове харчування на виставці, документальне супроводження. Зі свого боку учаснику місії необхідно провести більше п’яти зустрічей з експонентами виставки та заповнити звітну форму, яка буде надана на виставці.

Вартість участі в діловому візиті – 55 Євро з особи, окремо сплачується доба проживання в готелі та екскурсія. В разі потреби ТПП України надає допомогу в отриманні Шенгенської візи.

Для участі в делегації Вам необхідно заповнити анкету учасника та отримати підтвердження щодо Вашої участі від Організаторів (додається).

Заявки на участь в діловій місії приймаються до 5 травня 2018 року.

З питань участі у візиті просимо звертатись до ТПП України:

 

Запрошуємо Вас долучитись до ділової місії на виставку China Homelife Show 2018!

 

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, China, Homelife_Show

Анонси

Останні новини