(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

China Homelife Show Стамбул

31 тра 2018 00:00 - 03 чер 2018 00:00

Плануєте розпочати власний бізнес, шукаєте нові товари для свого магазину або матеріали для виробництва? Найкращий шлях для вирішення цих завдань  – зустріч із виробником. Це дозволяє Вам оцінити можливості компанії як партнера, ознайомитись із продукцією, а найголовніше –  домовитись про вигідні умови поставки, оминаючи посередників.

China Homelife Show – це найбільший виїзний виставковий захід китайських виробників, що проводиться по всьому світу. Щороку в ньому беруть участь понад 800 китайських виробників, які представляють більш ніж 50 000 високоякісних китайських брендів текстилю, меблів, одягу, освітлення, посуду, електроніки, продуктів харчування, аксесуарів та інших товарів.

ТПП України, як офіційний агент організаторів виставки, пропонує Вам долучитись до  делегації українських приватних підприємців, великих імпортерів та виробників і відвідати виставку China Homelife Show.

Цього року ми відвідаємо China Homelife Show у Стамбулі.

Візит 31 травня  3 червня 2018 р. (четвер, п’ятниця, субота, неділя виліт зі Стамбулу).

Інформація про виставку – на http://www.chinahomelifeturkey.com/ (31 травня  2 червня 2018 р.)

Організаційний внесок – 55 євро, до якого включено двомісне проживання в 4* готелі та сніданок – 3 ночі, трансфери аеропорт-готель-аеропорт, готель-виставка-готель, харчування у формі обіду на виставці, ділова програма відповідно до програми виставки. Додатково сплачується переліт до Стамбулу і в зворотному напрямку – від 195 євро.

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ – ДО 25 КВІТНЯ. Кількість місць обмежена.

Запрошуємо Вас до участі в візиті та отримати практичний результат від зустрічі з виробниками з Китаю!

З питань участі звертайтесь до: 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини