(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

China International Import Expo

05 лис 2018 09:00 - 10 лис 2018 19:00

510 листопада 2018 року в Шанхаї відбудеться наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo. Захід, задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпін, приймають  Міністерство комерції КНР та уряд м. Шанхай, за підтримки  Світової організації торгівлі й Організації промислового розвитку при ООН.

Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення співпраці  іноземного і китайського бізнесу, збільшення імпорту в країну до 10 трлн доларів США. Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв. м. Будуть представлені товари та послуги  АПК і продовольства, автомобілебудування та легкої промисловості, медичні  та  споживчі товари, побутова електроніка та комп’ютерні технології, технологічне обладнання для промисловості, послуги
в сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансів та ІТ й інше.

Особливу увагу керівництво Китаю приділяє наповненню галузевих експозицій і забезпеченню ефективного діалогу між іноземними компаніями та китайським бізнесом. Майже всі міністерства та відомства, галузеві асоціації й організації в Китаї та дипломатичні установи за кордоном працюють над формуванням експозицій і залученням цільової аудиторії відвідувачів. За оцінками організаторів, свої товари та послуги  презентують компанії з понад 100 країн світу, відвідають виставку більш ніж 150 тисяч профільних імпортерів і споживачів із Китаю й інших країн. 

ТПП України, як ексклюзивний партнер China International Import Expo в Україні, формує експозиції українських компаній. Організатором для вітчизняних компаній виділено 540 кв. м виставкових площ і до 31 березня 2018 року буде надано пільгові ціни на участь. Зважаючи на існуючий попит з боку українського бізнесу, виставкові площі  надаватимуться за принципом першого замовлення та сплати. 

Промисловий потенціал Києва на виставці продемонструють 8 столичних підприємств. Це пілотний проект, який організовує ТПП разом з КМДА, за фінансової підтримки останньої.

Підприємств Києва матимуть стенди  в павільйоні «Машинобудування». Серед них – «Атомкомплект», «Станкін», «Мікрол», «Київприлад», «Елватех», «Елміз», «Імпульс», «Енергія води» та «Семпал». Загалом, вітчизняні експозиції будуть представлені у трьох павільйонах. Національний стенд України буде розміщено окремо, він матиме площу 130 квадратних метрів та буде двоповерховим.

Запрошуємо вас стати учасником виставки державного рівняChina International Import Expo. На нашу думку, участь у виставці дозволить компанії ефективно презентувати свою продукцію, провести переговори з потенційними партнерами та вийти на значно вищий рівень співпраці з Китаєм.

З питань участі звертайтесь до ТПП України:

 

 

Додати в Google Calendar