м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Діловий візит на Міжнародну інженерну виставку

10 жов 2023 09:00 - 13 жов 2023 15:00

Торгово-промислова палата України запрошує підприємства  машинобудівного сектору до участі в діловому візиті на Міжнародну інженерну виставку, яка відбудеться з 10 по 13 жовтня 2023 року в місті Брно (Чехія). Діловий візит організований за підтримки Міністерства промисловості Чеської Республіки.

Проект реалізується в рамках Програми відновлення України, до якого долучена Чехія, та має на меті надання сприяння українським машинобудівним підприємствам в інтеграції в виробничі ланцюги ЄС, пошуку партнерів для спільних виробничих та інвестиційних проектів, інвестицій у вітчизняне машинобудування.

В діловому візиті від України візьмуть участь 7 регіонів України, а саме Дніпро, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Миколаїв, Рівне, Тернопіль. Очікується понад 70 представники органів влади та бізнесу від України. ТПП України є розпорядником делегації від Києва та Київської області.

Ділова програма  буде включати в себе участь в колективній експозиції 7 регіонів України, діловому форумі за участі представників регіонів Чехії та бізнесу, практичні семінари та ділові зустрічі. Додатково учасники делегації будуть зареєстровані в В2В системі виставки для пошуку та організації зустрічей з потенційними партнерами.

Запрошуємо підприємства Києва та Київщини долучитись до делегації.

Реєстраційна форма:  https://forms.gle/9seeiWKTJEMwGem36 .

Анкетадля організації перетину кордону: https://forms.gle/kkB8TPCooE5iK3ZL9 .

Організаційний внесок участі в делегації: 600 Євро, який включає в себе участь у діловій програмі візиту, реєстрацію в В2В системі виставки, розміщення інформації в електронному каталозі делегації від Києва та Київщини, супровід координатора делегації та інша організаційна підтримка.

Зважаючи на обмежену кількість місць просимо заповнити заявку до 28 вересня 2023 року включно.

З питань участі просимо звертатись

Анна Любима ([email protected];  +380955466509);
Дар’я Данік ([email protected]; +380974004100).

Додати в Google Calendar

Теги: Європейський Союз (ЄС), ТППУ, виставка, Чехія, машинобудування, Відновлення України

Анонси

Останні новини

Більше новин