(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Ярмарок китайських інвестицій - COIFair (м. Пекін)

15 вер 2018 09:00 - 16 вер 2018 19:00

За останні роки Китай став ключовим інвестором України. На сьогоднішній день інвестиції в українську економіку склали понад 7 млрд. доларів США і, за словами торговельного радника Посольства КНР в Україні пана Лю Цзюня, це тільки початок. Вже відомо про плани Китаю інвестувати 2,5 млрд. доларів США у вітчизняний АПК і транспортну логістику, понад 2 млрд. доларів США в інфраструктурні проекти Києва, в телекомунікаційні мережі, відновлювальну енергетику та машинобудування.

Така зацікавленість з боку Китаю зумовлена тим, що Китай розглядає Україну як стратегічного партнера в своїй стратегії  «Один пояс, Один шлях» та в торговельно-політичних взаємовідносинах з Європейським Союзом.

Ключовим заходом, на якому формується реалізація закордонної  інвестиційної стратегії Китаю вже 10 років поспіль, є Ярмарок інвестицій Китаю за кордон (ChinaOverseasInvestmentFair). Захід щорічно збирає китайських інвесторів та іноземні компанії і проекти з понад 100 країн світу. Обсяг інвестиційних проектів, які презентуються та знаходять своїх інвесторів, сягає понад 4 млрд. доларів США.

Приємно відзначити, що ТПП України в 2017 році стала організатором найбільш представницької делегації Ярмарку. У делегації України взяли участь понад 40 компаній з 7 областей країни. Україна була презентована власним стендом. За підтримки організаторів ярмарку був проведений україно-китайський бізнес-форум, який зібрав понад 200 учасників.

15 – 16 вересня 2018 року в Пекіні відбудеться 10Ярмарок інвестицій Китаю за кордон. Захід організовано Китайською асоціацією з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) і Китайським Банком розвитку. Організаційну підтримку роботі делегації надає Посольство України в Китайській Народній Республіці.

Ключовою темою цьогорічного ярмарку стане міжнародна промислова кооперація. На ярмарку буде проведено Форум міжнародних промислових потужностей. Мета форуму – презентація промислового потенціалу іноземних країн та можливостей для китайського бізнесу.

В рамках участі Українських компаній в Ярмарку відбудеться українсько-китайський бізнес-форум, під час якого українські компанії матимуть змогу презентувати свої проекти китайському бізнесу, а також відбудуться В2В переговори.

Запрошуємо приєднатись до української делегації, скористатись можливістю презентувати свої проекти, ідеї та потенціал на найбільшому інвестиційному ринку світу та знайти інвестиції у власні проекти.

Вартість участі компанії на стенді України та в заходах візиту делегації –   від 1 480 Євро. Більш детальна інформація про вартість участі та перелік послуг – в реєстраційній формі візиту

З питань участі звертайтесь до ТПП України:

  • Станіслави Малаховської, тел. +380 44 279-17-50, 67 232-92-20,
    e-mail: [email protected]
  • Андрія Голято, тел. +380 67 662-96-56, e-mail: [email protected]

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини