(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

IRAN FOOD AND HOSPITALITY EXPO

23 тра 2017 09:00 - 26 тра 2017 14:00

Торгово-промислова палата України організовує колективний стенд українських виробників на виставці IRAN FOOD AND HOSPITALITY EXPO, яка відбудеться 23-26 травня 2017 року в м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран), і запрошує вітчизняних експортерів до участі в ній.

Iran Food and Hospitality Expo  - це ідеальна платформа для розвитку нових напрямів бізнесу іранськими і зарубіжними експортерам, можливість знайти нових партнерів і відкрити перспективні товарні ринки Азійсько-Тихоокеанського регіону.

 Іран є 18-ю економікою у світі за обсягом національного виробництва. Нещодавно з країни було знято санкції і вона активно повертається на світові ринки, нарощує торгівлю та закупівлі імпортних товарів. У 2015 році імпорт до Ірану становив 76 млрд. дол. США, в основі якого були промислові товари, основні засоби виробництва, продукти харчування, технічні послуги.

 На сьогодні ринок Ірану розглядається багатьма країнами як один із найперспективніших у регіоні, враховуючи зростання обсягів експорту нафтопродуктів із Ірану та повернення на ринки капіталу.

 На IRAN FOOD AND HOSPITALITY EXPO буде представлено обладнання: м'ясопереробне, для напоїв та їх розливу, холодильне, пакувальне; системи для зберігання та  транспортування; харчові добавки та спеції тощо. Участь українських компаній у зазначеному заході сприятиме подальшому розвитку торговельно-економічного співробітництва підприємницьких кіл України й Ірану та виходу наших підприємств на східні ринки.

 Під час виставки для учасників експозиції будуть організовані зустрічі в ТПП Ірану та в  Посольстві  України в Ісламській Республіці Іран з метою ознайомлення з умовами роботи на ринку Ірану.

 Запрошуємо всіх бажаючих до участі у колективному стенді або заочній участі в Iran Food and Hospitality Expo.

 У разі зацікавленості просимо звертатися за додатковою інформацією до керівника проекту Малахівської Cтаніслави Едуардівни за моб. тел.: 067 232 92 20.

 Пропонуються додаткові послуги з організації програми перельоту та перебування під час проведення виставки за спеціальними груповими тарифами.

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини