(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

IX Ярмарок зарубіжних інвестицій у Китаї (COIFair)

21 Лис 2017 12:00 - 22 Лис 2017 14:00

Торгово-промислова палата України, спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці, організовує колективний стенд українських підприємств на  IX Ярмарку китайських інвестицій за кордон, що проходитиме 2122 листопада 2017 року у Виставковому центрі Пекіна (Китай). 

У рамках заходу за підтримки Посольства України в КНР відбудеться День  України  із  презентацією  українських  підприємств  та  інвестиційних  проектів .

Учасники матимуть змогу зустрітися з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів у сфері залучення інвестицій, провести переговори щодо фінансування проектів, досягти реального інвестиційного співробітництва.

Ярмарок є головною подією в інвестиційному житті Китаю і проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами Ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

У разі зацікавленості в участі у вищезазначеному заході просимо надсилати заявки на електронну адресу: ems58@ukr.net.

За додатковою інформацією звертайтеся  до керівника проекту – Малахівської Cтаніслави.

Контактні телефони: (067) 232-92-20, (044) 279-17-50

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин