(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародна текстильна виставка Fast Textile

21 лис 2019 12:00 - 23 лис 2019 14:00

21-23 листопада  2019 року в Варшаві відбудеться  Міжнародна текстильна виставка Fast Textile

Міжнародна текстильна виставка Fast Textile - це найбільше місце зустрічі лідерів текстильної галузі, что об'єднує бізнес. Виставка надає  можлівість встановити ділові зв'язки серед виробників тканин, трикотажу, обладнання, фурнітури та дизайнерами, а такоже виробниками одягу з Польщі та із-за кордону.

Виставка Fast Textile визначає напрямки розвитку індустрії моди та інтер'єрного дизайну. Саме тут проходять покази інноваційніх рішень і технологічних новинок, необхідніх в даній галузі, а також презентації найактуальнішіх тенденцій в текстильній промисловості.  Різноманітні текстильні пропозіції представляють  виробники та дистриб'ютори з усього світу. З кожним роком динамічно збільшується кількість компаний, що пропонують текстильні принтери для прямого друку на тканини, що стають важливою частиною текстильної промисловості.

  Площа Міжнародної текстильної виставки Fast Textile буде розділена на спеціальні тематичні зони:

  • ТКАНИНИ І ТРИКОТАЖ
  • АКСЕСУАРИ І ФУРНІТУРА ДЛЯ ШИТТЯ
  • ОБЛАДНАННЯ
  • ПРЯЖА
  • ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ
  • ОДЯГ
  • ПОСЛУГИ
  • МІЖНАРОДНІ ПАВІЛЬЙОНИ

     В ході роботи виставки буде проходити Текстильний форум, де заплановані численні лекції, тренінги та семінари.

У роботі виставки 2018 року взяли  участь найбільш відомі компанії та виробники з Італії, Португалії, Пакистану, Данії, Республики Тайвань, Бангладешу, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Греції, Франціі, Турції, Нідерландів, Китаю, Білорусії, Естонії, Іспанії, України, Індії, Австрії , Королівства Саудівської Аравії, Малайзії, Марокко, Литви, Россії та Великої Британії - всього 350 компаній та 27 000 відвідувачів. Комплексною пропозицією експонентів скористалися дизайнери та виробники одягу, взуття, декоративних виробів і домашнього текстилю. Серед відвідувачів виставки були, в тому чіслі, дизайнери Maciej Zień, а такоже Rafał Michalak - Засновник бренду ММС.

Участь у роботі виставки-це прекрасна можливість встановити прямі контакти  з конкретними та потенційними клієнтами,  просувати нові продукти та послуги.

ТПП України, як офіційний партнер виставки FAST TEXTILE  2019, запрошує Вас презентувати свою продукцію та послуги бізнесу Польщі.

Вартість стандартного місця (мін. 9 кв. м) становить:

90 євро -  за кв. м без забудови (без стін і додаткового монтажу);

110 євро) - за кв. м із  забудовою (фото проєкта такого місця додається);

ВІП учасники (ПОДАЮТЬ  АНКЕТУ ДО ТПП УКРАЇН  НА  ПОГОДЖЕНННЯ.   ЯКУ   ПЕРЕДАЄ ЇЇ ОРГАНІЗАТОРАМ ВИСТАВКИ НА ЗАТВЕРДЖЕННЯ) 

І ОТРИМУЮТЬ:

- безкоштовний вхід на виставку;

- участь у програмі Hosted Buyers  щодо комунікаціі з представниками міжнародних організацій. Є можливість  замовити зустрічі з представниками міжнародних підприємств у комфортних умовах Be to Be обговорити всі питання та навіть укласти взаємовигідні контракти;

- ряд знижок на участь у тематичних конференціях, форумах, майтер-класах тощо;

- перекладача (у разі необхідності);

- проживання в готелі на час виставки.

Термін подання заявок - до 1 листопада!

Щоб зареєструватися звертайтесь до:

Станіслави Малахівської, тел.:+380 67 232-9220, e-maill:sme58@ukr.net.

Голято Андрій, тел,+380 67- 662- 96-56

 

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин