(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Міжнародна виставка агро та харчових продуктів MOROCCO FOOD EXPO

08 гру 2017 09:00 - 10 гру 2017 18:00

ТПП України запрошує прийняти участь в Колективному українському стенді вітчизняних компаній в галузі АПК на міжнародній виставці агро та харчових продуктів MOROCCO FOOD EXPO, яка відбудеться з 8 по 10 грудня 2017 року в Касабланці.

В рамках виставки, під егідою ТПП Марокко, посольств Марокко та України, Міністерства сільського господарства Королівства Марокко заплановані зустрічі українських компаній з державними установами
та відомствами Королівства Марокко, представниками харчових мереж, трейдерами та бізнесом.

З розвитком економіки Марокко, ринок рітейлу харчових продуктів країни стрімко збільшується, і, на сьогодні, його частка складає майже 13% ВВП країни. Нещодавно, уряд країни запровадив програму RAWAJ 2020, яка ставить на меті створення значної кількості сучасних великих супермаркетів по всій країні. В 2016 році в країні працюють понад 240 тис. продовольчих магазинів, з яких понад 2,2 тис. сучасних супермаркетів  6 мереж, які діють в країні, на долю яких припадає понад 15% продажів ринку всього рітейлу.Ці фактори позитивно вплинули на марокканський імпорт готових харчових продуктів, алкогольних та безалкогольних напоїв, тютюну . За 2016 рік країна імпортувала товарів майже на 1,5 млрд. доларів США, що на 25% більше ніж в минулому році. Великим попитом  користувались кондитерські вироби, борошномельна продукція, алкогольні та безалкогольні напої  та інші харчові продукти. В 2016 році Україна значно збільшила поставки зернової продукції (майже 188 млн. доларів США, + 87%), соняшникової олії (22 млн. доларів США, +460%), кормів для тварин (53 млн. дол. США, +21%).

MOROCCO FOOD EXPO – це ключова виставка країни в сфері продуктового рітейлу, місце зустрічі постачальників та споживачів не тільки Марокко а й інших країни Північної та Центральної Африки. В минулому році в роботі виставки прийняли участь понад 70 компаній з 16 країн світу, проведено понад 360 ділових зустрічей та підписань угод.

Запрошуємо Вас приєднатись до української делегації та відкрити для себе ринки Північної та Центральної Африки.

Матеріали візиту

З питань участі звертайтесь до ТПП України:

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини