м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ПРООН запрошує на «Схід-Експо 2023»

06 чер 2023 09:00 - 07 чер 2023 18:00

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні запрошує на бізнес-виставку «Схід-Експо 2023», яка відбудеться 6-7 червня 2023 року в Києві в приміщенні Мистецького Арсеналу за адресою: вул. Лаврська, 10-12. Захід організовано за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії.

Центральною подією «Схід-Експо 2023» стане виставка-презентація підприємств із постраждалих від війни областей України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів і клієнтів із інших регіонів, країн ЄС і світу та встановленням нових ділових відносин.

Мета заходу

«Схід-Експо 2023» прагне підтримати мікро-, малі та середні підприємства (ММСП), які релокувалися із або базуються у постраждалих від війни областях України, у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.

Понад 80 ММСП із різних галузей промисловості презентуватимуть свою продукцію на виставкових стендах. Учасники/-ці отримають підтримку у підготовці їхніх виставкових експозицій і побудові нових партнерських відносин із бізнесом з усієї України, ЄС та інших країн світу.

Очікується, що «Схід-Експо 2023» допоможе відновити економічні зв’язки, перервані в результаті повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, а також сприятиме післявоєнному відновленню, цифровізації та інтернаціоналізації комерційної діяльності бізнесу з постраждалих від війни областей України.

Ярмарок

У межах «Схід-Експо 2023» відбудеться ярмарок, де всі учасники/-ці виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян і гостей міста. Передбачена й онлайн-трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube, сайті заходу та платформі «Дія.Бізнес».

Панельні дискусії 

Міжнародні партнери, національні та локальні органи влади, громадські лідери та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення, стійкість до криз, релокацію та адаптацію бізнесу, енергоефективність, експортні можливості та міжрегіональне економічне співробітництво.

Презентації

Провідні спеціалісти розкажуть підприємцям, як інноваційні технології можуть допомогти у відновленні та розвитку їхнього бізнесу.

Майстер-класи

Під час заходу українські майстри та майстрині проводитимуть майстер-класи з гончарства, вишивання, хендмейду та інших ремесл.

Заходи безпеки

Ми дбаємо про безпеку учасників і відвідувачів, тож у разі повітряної тривоги виставка буде призупинена. У цей час всіх буде запрошено пройти в укриття у місці проведення заходу. Виставка поновить роботу після закінчення повітряної тривоги.

Більше інформації дивіться на сайті заходу.

Довідково

Протягом 2017-2021 років відбулося сім виставок «Схід-Експо» – дві регіональні та п’ять загальнонаціональних, одна з них онлайн. Заходи пройшли у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові, де 280 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію широкому загалу. За підсумками заходів 70% учасників та учасниць встановили ділові контакти з новими партнерами. Загалом виставки відвідало понад 10 000 людей.

«Схід-Експо 2023» організовує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії. 

Захід реалізується у партнерстві з Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.
 

Додати в Google Calendar

Теги: Європейський Союз (ЄС), МСБ, бізнес, виставка, Хорватія, ПРООН в Україні, економіка, Посольство США в Україні, Відновлення України

Анонси

Останні новини

Більше новин