(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

The International Property Show - найбільший спеціалізований захід в сфері інвестицій в проекти та об’єкти нерухомості на Близькому Сході

26 бер 2019 09:00 - 28 бер 2019 20:00

В 2018 році майже 130 компаній з 30 країн презентували свої проекти, виставку відвідало понад 20 тисяч професійних відвідувачів зі 140 країн, де 63% відвідувачів були представниками інвестиційних компаній. За результатами роботи виставки були досягнуті домовленості та укладені контракти на понад 1 млрд. доларів, а більше половини представників інвестиційних компаній заявили про наміри вкласти кошти або стати партнерами проектів протягом найближчих місяців. Більш детально про виставку в презентації.

В рамках the International  Property Show також проходять профільні конференції
та презентації, В2В сесії з потенційними партнерами та інші ділові заходи. Додатково для учасників і відвідувачів діє он-лайн система Business  matchmaking для більш ефективної презентації проектів і проведення переговорів з потенційними інвесторами. Детальна інформація про захід на офіційному сайті -http://www.internationalpropertyshow.ae/.

Цього року Торгово-промислова палата Україна формує національний стенд  України на the  International  Property  Show. Вартість участі від 8 000 доларів США. До вартості входить – робоча зона, інформаційна стійка, барний стілець, стіл, два стільці, індивідуальне брендування.

Запрошуємо Вас приєднатись до національного стенду України на найбільшому профільному заході Близького Сходу – the  International  Property  Show. Це можливість для вашої компанії презентувати проекти широкому колу інвесторів з різних країн світу, налагодити ефективну співпрацю та отримати практичний результат від участі в заході.

З питань участі просимо звертатись:

-     Голято Андрія +380 (67) 662-96-56, [email protected];

-     Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, [email protected];

Будемо вдячні за розгляд нашої пропозиції.

ТПП України користується нагодою, щоб поновити Вам запевнення у своїй високій повазі.

Додаток: Презентація the International Property Show.

Додати в Google Calendar

Теги: виставка, ОАЕ

Анонси

Останні новини