(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Центральний сільськогосподарський ярмарок - найбільший ярмарок нових технологій сільського господарства.

31 січ 2020 09:00 - 02 лют 2020 20:00

Центральний сільськогосподарський ярмарок - найбільший ярмарок нових технологій сільського господарства

31-01-2020 - 02-02-2020 в Варшаві пройде Central Agricultural Fair

Виставка  включає наступні напрями роботи:

  1. Сільськогосподарські технології

       Найбільший сектор ярмарку, де представлені машини та обладнання, що застосовуються у сільському господарстві, овочівництві та тваринництві. Тут можна знайти рішення для сільського господарства від лідерів галузі.

  1. Спеціальні послуги спеціалістів

       Виставка представляє широкий спектр послуг із підтримки виробництва, переробки, продажу та дистрибуції агропродовольчих товарів, огляд пропозицій установ фінансування агробізнесу та фахівців з логістики.

  1. Секція агентів сільськогосподарського виробництва

       Тут будуть представлені  добрива, засоби захисту рослин, корми, насіння та продукція підприємств тваринництва.

  1. 4. Виставка інструментів  та запасних частин

       Виставка присвячена широкому спектру запчастин для сільськогосподарських машин та обладнання, а також інструментів, які використовуються в сільськогосподарських господарствах.

  1.   Стартапи

     Сектор, присвячений стартапам в аграрній галузі. Стартап зосереджений на презентації інноваційних рішень, спрямованих на підвищення ефективності та ергономічності агротехнічних методів обробки.

  1. Лісова техніка

     Простір, присвячений виробникам технологій догляду та управління лісовими територіями. Сектор лісозаготівель, транспорт і переробка.

      Центральний сільськогосподарський ярмарок, як майданчик для ділових зустрічей, успішно розробляє програму розміщених покупців. На ярмарку  є можливість провести двосторонні переговори: В 2017 ріЦІ було проведено 340 зустрічей із закордонними партнерами.

       Мета ярмарку, крім облаштування виставкової зони, полягає також у створенні платформи для організації дебатів, семінарів та галузевих панелей, які піднімають найважливіші проблеми агропродовольчого сектора, що визначаються як науковими, так і академічними інституціями, а також представниками галузевих організацій, бізнесу та окремих фермерів. 

        На виставці  діє програма для ВІП учасників (ПОДАЮТЬ  АНКЕТУ ДО ТПП УКРАЇН  НА  ПОГОДЖЕНННЯ. ДАЛІ  ТПП УКРАЇНИ ПЕРЕДАЄ ЇЇОРГАНІЗАТОРАМ ВИСТАВКИ НА ЗАТВЕРДЖЕННЯ) І ОТРИМУЮТЬ:

- безкоштовний вхід на виставку;

- участь у програмі Hosted Buyers щодо комунікаціі з представниками міжнародних організацій. Є можливість  замовити зустрічі з представниками міжнародних підприємств. Провести переговори Be to Be обговорити всі питання та навіть укласти взаємовигідні контракти;

- ряд знижок на участь у тематичних конференціях, форумах, майтер-класах тощо;

- перекладача (у разі необхідності);

- проживання в готелі (1 доба) на час виставки. Трансфер та обід на виставці.

Форма заявки для участі  у Виставці як ВІП учасника надається після звернення до:

Станіслави Малахівської, тел.:+380 67 232-9220, e-maill:sme58@ukr.net.

Голято Андрій, тел,+380 67- 662- 96-56

Додати в Google Calendar