(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Ukrainian Food Expo

03 чер 2021 10:00 - 04 чер 2021 18:00

03-04 червня 2021 року в Києві відбудеться виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo, організаторами якої є  Асоціація “Ю-Фуд” та ТПП України.

Ukrainian Food Expo – унікальна ділова платформа з презентації потенціалу виключно вітчизняної харчової промисловості в Україні й за кордоном, обміну досвідом, діалогу між виробниками та споживачами, пошуку партнерів та укладання контрактів.

В 2019 році в роботі Виставки взяли участь понад 200 українських компаній та більше ніж 5 000 професійних відвідувачів з 50 країн світу.

Рекламна кампанія виставки проходить в Україні та за кордоном. В Україні ми співпрацюємо з торговельними мережами, приватними магазинами, готелями та ресторанами та іншими підприємствами сегменту HORECA, за кордоном, використовуючи представництва ТПП України в 56 країнах світу та партнерські відносини зі 175 бізнес установами, інформуємо про подію й учасників та запрошуємо до участі. 

Учасники виставки отримають контакти зареєстрованих баєрів для організації зустрічей в офф/онлайн форматі та візити організованих груп іноземних бізнесменів на стенд. 

На виставці відбудуться тематичні заходи за участі лідерів галузі, освітні та практичні семінари, інші заходи які дозволять бути в курсі поточної ситуації на ринку України в світі, обмінятись думками й досвідом, ознайомитись з практиками експорту в країни світу.

З питань участі звертайтесь до Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України:

Вартість участі та перелік послуг в презентації виставки.

Запрошуємо Вас до участі в виставці Ukrainian Food Expo!

Форма для реєстрації за посиланням.

Додати в Google Calendar