(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запрошуємо на виставку «Схід-Експо 2021»

13 жов 2021 09:00 - 14 жов 2021 17:00

Торгово-промислова палата України та ПРООН запрошують на бізнес-виставку «Схід-Експо 2021», яка відбудеться 13-14 жовтня 2021 року у Києві.

Мета заходу:

«Схід-Експо 2021» сприятиме розширенню ринків збуту та встановленню нових ділових зв’язків серед підприємців. Близько 100 компаній з Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей презентують свою продукцію на виставкових стендах, зокрема товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірна продукція, IT-розробки, інженерне обладнання, 3D-принтери тощо.

Проведення заходу заплановано на 13-14 жовтня 2021 року у Києві, залежно від епідеміологічної ситуації у країні. Виставка відбудеться у приміщенні Торгово-промислової палати України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Ярмарок. У межах «Схід-Експо 2021» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Передбачено онлайн-трансляцію на сторінці ПРООН в Україні у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

Онлайн-виставка. У розділі «Онлайн-виставка» на сайті «Схід-Експо» та на сайті «Дія.Бізнес» розміщені профілі майже 150 підприємств. У кожному профілі є коротка текстова інформація про компанію, фотоматеріали та відеопрезентація підприємства. Також на зазначених сайтах протягом двох днів буде траснлюватись офлайн-виставка наживо.

Панельні дискусії. Керівництво областей, лідери громад, експерти та місцеві підприємці обговорюватимуть економічне відновлення та інвестиційні можливості на сході України.

«Схід-Експо 2021» реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України. Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні.

Для запитів ЗМІ:
Влада Соловйова, спеціалістка з комунікацій, Програма ООН із відновлення та розбудови миру, [email protected] або +380 95 529 4240

 

Додати в Google Calendar