(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Зелені дні - Міжнародний Ярмарок Зелених днів - садова та ландшафтна архітектура в ярмарково-конгресному центрі

20 бер 2020 12:00 - 23 бер 2020 14:00

Зелені дні - Міжнародний Ярмарок Зелених днів - садова та ландшафтна архітектура в ярмарково-конгресному центрі.

В ході виставки ви можете відвідати конференції, доречні семінари, презентацію садової техніки, майстер-класи по роботі з дерев`янами.
Ptak Warsaw Expo - це місце зустрічі як професіоналів, так і власників садів та любителів з Польщі та закордону. Захід дозволить встановити нові ділові контакти з партнерами з Польщі та всієї Європи. Цьому сприятиме запрошення до співпраці з міжнародними компаніями та дипломатичними представництвами з усього світу та відмінне розташування Ptak Warsaw Expo. Величезний споживчий потенціал варшавської агломерації, населений понад 3,1 мільйонами людей, гарантує високу явку та сприятливий клімат для продажу послуг та продукції нашими експонентами. Серед відвідувачів очікується багато власників окремих будинків, які шукають натхнення для облаштування саду.

На виставці діє програма для ВІП часників (ПОДАЮТЬ  АНКЕТУ ДО ТПП УКРАЇНИ  НА  ПОГОДЖЕНННЯ. ДАЛІ ТПП УКРАЇНИ ПЕРЕДАЄ іі ОРГАНІЗАТОРАМ ВИСТАВКИ НА ЗАТВЕРДЖЕННЯ) І ОТРИМУЮТЬ:

- безкоштовний вхід на виставку;
- участь у програмі Hosted Buyers щодо комунікаціі з представниками міжнародних організацій. Є можливість  замовити зустрічі з представниками міжнародних підприємств, провести переговори Be to Be, обговорити всі питання та навіть укласти взаємовигідні контракти;
- ряд знижок на участь у тематичних конференціях, форумах, майтер-класах тощо;
- перекладача (у разі необхідності);
- проживання в готелі (1 доба) на час виставки, трансфер та обід на виставці.


Форма заявки для участі у Виставці як ВІП учасника надається після звернення до:

Станіслави Малахівської, тел.: +380 67 232 92 20 , e-maill: sme58@ukr.net .
Голята Андрія, тел, +380 67 662 96 56

 

Додати в Google Calendar