м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

30 травня відбудеться засідання Комітету підприємців АПК при ТПП України

30 тра 2024 11:00-13:00

Тема: «Розвиток сільського господарства та сільських територій в Україні в контексті євроінтеграції: стратегічні цілі»

 

Захід відбудеться: 30 травня 2024 року, ТПП України (к.405)

Формат: змішаний (платформа ZOOM )

Доповідач:

Микола Мороз, начальник відділу стратегії агропромислового комплексу Міністерства аграрної політики та продовольства України

Співдоповідачі:

Роман Корінець, заступник голови Комітету, президент Національної асоціації сільськогосподарських Дорадчих служб України (НАСДСУ).

Володимир Пугачов, заступник голови Комітету, Виконавчий та регіональний директор асоціації «Дунайська Соя» у Східній Європі

Державна політика у сфері сільського господарства та сільських територій України потребує значної переоцінки підходів до її формування, чіткого визначення пріоритетів, завдань та ефективних шляхів створення сприятливих умов для розвитку конкурентоспроможного, стійкого та диверсифікованого аграрного сектору, що забезпечує довгострокову продовольчу безпеку, захист довкілля, включаючи біорізноманіття, пом’якшення наслідків зміни клімату, зміцнення соціально- економічної структури сільських територій.

Формування державної політики у контексті інтеграції України до ЄС вимагає імплементації та ефективного застосування механізмів і стандартів Спільної аграрної політики країн ЄС.

Наразі Міністерством аграрної політики та продовольства України ведеться робота щодо підготовки Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2030 року, узгодженої з новою САП ЄС.

Комітет підприємців АПК при ТПП України запрошує представників аграрного бізнесу до обговорення та надання пропозицій до майбутньої Стратегії.

Щодо додаткової інформації звертайтеся:

Олег ЮХНОВСЬКИЙ, голова комітету підприємців АПК при ТПП України
тел.: +38 (044) 583 50 69, e-mail: [email protected].

Додати в Google Calendar

Теги: Сільське господарство, бізнес, ТППУ, комітет АПК, Олег Юхновський

Анонси

Останні новини