(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Розробка Дорожньої карти розвитку виноградно-виноробної галузі України: обговорення стану та перспектив

05 сер 2021 11:00-13:00

Проєкт ІТС, Торгово-промислова палата України та ГС «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України» збирають експертів галузі за круглим столом під назвою «Розробка Дорожньої карти розвитку виноградно-виноробної галузі України: обговорення стану та перспектив».

Захід відбудеться 5 серпня, об 11:00, у Торгово-промисловій палаті України за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33. 

До участі у засіданні запрошені представники Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби, представники виноробної галузі, профільних асоціацій, організацій із підтримки бізнесу.

В ході реалізації другої фази, Проєкт ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», який фінансується Урядом Швеції, прагне сприяти розвитку українського малого виноградарства і виноробства, адже ця галузь протягом останніх років зазнала істотного економічного спаду. 

Мета круглого столу – ідентифікувати реальну ситуацію в галузі (як негативні, так і позитивні аспекти), почути думки експертів, виявити напрямки, за якими Проєкт може надати підтримку, сформувати спільне бачення подальших кроків.

Напередодні круглого столу Міжнародний консультант ІТС Марко Тіггельман (Marco Tiggelman) відвідає південні регіони України, де разом з іншими консультантами Проєкту зустрінеться з місцевими садівниками, виноробами, профільними об’єднаннями. 

Марко Тіггельман ¬має 18-річний досвіду у виноробному секторі. Він розробив кілька стратегічних Дорожніх карт, зокрема, для Австралії, Каліфорнії, регіонів Молдови, Вірменії та Македонії. Марко Тіггельман також є автором численних аналізів виробничо-збутових ланцюжків, планів і стратегій в області стимулювання збуту для асоціацій та приватних винарень. 

Під час круглого столу консультанти ІТС поділяться зібраною на цих зустрічах інформацією та запропонують низку актуальних тем для обговорення. 

В подальшому, використовуючи досвід міжнародного консультанта, разом із широким залученням українських виноробів Проєкт ІТС планує розробити Дорожню карту розвитку виноградно-виноробної галузі України. Це комплексний стратегічний документ, план дій і перелік рекомендацій щодо стратегії розвитку галузі, які допоможуть посилити конкурентоспроможність малих і середніх підприємств, вдосконалити законодавчу базу, ефективно включитися до національних і глобальних ланцюжків створення вартості.

За додатковою інформацією звертатись: Ганна Сирчина, асистент проєкту ITC, тел.: +380 (67) 290 9661, email: [email protected]

Додати в Google Calendar