(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Розширене засідання комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України

12 чер 2020 10:00-12:00

Міністерство енергетики та захисту довкілля України розпочало електронні консультації з громадськістю стосовно проєктів постанов Кабінету Міністрів України: «Про затвердження порядку здійснення моніторингу та звітності щодо викидів парникових газів», «Про затвердження переліку видів діяльності, на які поширюються моніторинг, звітність та верифікація викидів парникових газів» і «Про затвердження порядку верифікації звіту оператора про викиди парникових газів».

Торгово-промислова палата України за технічної підтримки ТОВ «Технічні та управлінські рішення» у форматі відеоконференції проводить розширене засідання комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України з метою забезпечення участі представників бізнесу в обговоренні зазначених документів і напрацювання пропозицій щодо їх вдосконалення.

Захід відбудеться 12 червня 2020 року з 10:00 до 12:00, використовуватиметься програма ZOOM (вхід за посиланням, яке буде надіслано у день відеоконференції).    Запрошуємо до участі у зазначеному засіданні та зареєструватися. Контактна особа: Маковецька Тамара Іванівна, тел.: 044 587 76 18, [email protected].

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини